Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Покращеня не відбулося: в Пологівській громаді ввели нові посилені карантинні заходи

Сьогодні, 2 квітня, під керівництвом міського голови Юрія Коноваленка в онлайн режимі відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Пологівської міської ради, під час якого було обговорено епідемічний стан в громаді.

Нагадуємо, що у зв’язку з погіршенням ситуації на території Пологівської громади та збільшенням кількості захворівших на СОVID-19 з 22 березня по 4 квітня було прийнято ряд обмежень.

По закінченню цього терміну комісія знову зібралася обговорити результати, які, на жаль, не порадували.

За інформацією відділу освіти, молоді та спорту Пологівської міської ради, в школах та садочках налічується 6 хворих дітей та 13 працівників. Садочок «Сонечко» зачинився на карантин. Завдяки канікулам та дистанційному навчанню вдалося розірвати ланцюг захворювань серед школярів, однак, діти ще продовжують хворіти.

Головні лікарі КП «Пологівський ЦПМСД» ПМР Анна Дуб та КНП «Пологівська БЛІЛ» ПМР Роман Кравченко повідомили, що СОVID-19 не відступає. Станом на 2 квітня в громаді зафіксовано 2770 захворівших, з них 40 нововиявлених за минулу добу. На амбулаторному лікуванні знаходиться 238 хворих, на стаціонарному – 34. За словами лікарів, мутуючий СОVID-19 в цьому році дає серйозні ускладнення на судинну систему організму.

В результаті обговорень членами комісії було вирішено ввести нові обмежувальні заходи, які дадуть реальні результати і не зупинять роботу підприємств громади.

Були висунуті та підтримані наступні пропозиції щодо обмежень, які діятимуть з 5 по 11 квітня, а саме:

  • для учнів всіх шкіл громади з 1 по 11 класів запроваджено дистанційне навчання;
  • заборонено проведення профоглядів на базі КУ «Пологівська залізнична лікарня» ПМР та КНП «Пологівська БЛІЛ» ПМР;
  • заборонено проведення масових заходів, крім спортивних змагань без глядачів;
  • керівникам комунальних підприємств, установ та закладів Пологівської міської ради та суб’єктам господарювання незалежно від форм власності розташованих на території громади рекомендовано розглянути можливість переведення підпорядкованих працівників на дистанційний режим роботи;
  • керівникам комунальних підприємств, установ та закладів Пологівської міської ради призупинити проведення особистого прийому, за можливості проводити прийом за допомогою електронного зв’язку;
  • заборонити діяльність продовольчих та непродовольчих ярмарків;
  • заборонити діяльність спортивних залів та фітнес-центрів;
  • заборонити приймання відвідувачів в КУ «Пологівська дитячо-юнацька спортивна школа» ПМР;
  • заборонити приймання відвідувачів в закладах культури та позашкільних закладах.

Дитячі садочки і транспорт працюють у звичайному режимі.

Робота продовольчих та непродовольчих місцевих ринків, магазинів поки що дозволена і залежатиме від подальшої ситуації в громаді.

Особисті прийоми керівництва громади також поки що призупинені. Всі звернення в міській раді приймаються на телефон (06165) 2-23-30, факс (06165) 2-23-30, або електронну пошту mail@mradapology.gov.ua.

Засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Пологівської міської ради відбудеться наступної п’ятниці.

З протоколом комісії ТЕБ та НС можна ознайомитися нижче. Протокол комісії ТЕБ та НС №3.PDF

П'ятниця, 02 Квітня 2021 14:35 | Переглядів: 618

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]