Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Активних жінок Пологівської громади запрошують до Академії Жіночого Лідерства

Українській жіночий фонд в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин оголошує набір учасниць в «Академію Жіночого Лідерства».

Ми шукаємо активних жінок, які готові працювати задля розвитку та процвітання власної громади, жінок, які прагнуть позитивних змін, але яким не вистачає впевненості та команди для їхнього втілення, жінок, які мають ідею, але поки не знають що з нею робити!

Що таке Академія Жіночого Лідерства?

Це 5 днів інтенсивного онлайн навчання протягом місяця (4 години на день протягом 5 днів з перервами), підтримка наставниць, фінансування проектів випускницям Академії і найголовніше - професійні знайомства, саморозвиток та можливості подальшого обміну досвідом та мережування з іншими лідерками й випускницями АЖЛ!

Які знання дає Академія?

- жіноче лідерство та мережування;
- гендерна рівність, гендерні стереотипи, гендерно чутливе управління як вимога часу;
- як впливати на прийняття рішень у громаді;
- адвокація та методи впливу на владу;
- взаємодія органів місцевого самоврядування з громадськістю;
- як вести ефективну комунікацію і що слід при цьому враховувати;
- як написати успішний проект та отримати на нього кошти.

Презентація Академії Жіночого Лідерства в рамках програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)” для активних жінок з громад Запорізької області відбудеться в онлайн форматі (на платформі ZOOM)

9/04, п’ятниця

10.00 – 11.00 Пологівська, Комиш-Зорянська, Веселівська ОТГ
Лінк для приєднання до презентації в Zoom
https://us02web.zoom.us/j/86221006474?pwd=Y1FtbEwrSDIwQTZ4eklTL0xtSTIxZz09
Ідентифікатор конференції: 862 2100 6474
Код доступу: 089822

Під час презентації ви зможете детально дізнатись про мету, завдання й зміст навчальної програми Академії, про можливості участі у програмі мікрогрантів, аби отримати фінансування ваших ініціатив. Окрім того, ми поділимось з вами досвідом і прикладами ефективних та сталих ініціатив, успішно реалізованих випускницями попередніх Академій. Тривалість презентації – 1 година.

ВАЖЛИВО, але НЕСКЛАДНО! Для участі в презентації слід заздалегідь завантажити на зручний для вас електронний пристрій (смартфон, планшет, комп’ютер) програму ZOOM, зареєструватись там, ознайомитись в Інтернеті з нескладними правилами її використання, протестувати її напередодні презентації і у зазначений в графіку день та час (за 10-15 хв. до початку) у зручному та затишному приміщенні приєднатись до презентації АЖЛ для вашої громади за наданими вище посиланнями.

Обов’язкова вимога для участі в презентації – якісний Інтернет, а також відео та аудіо зв’язок протягом всієї презентації.

Також просимо вас заздалегідь повідомити контактну особу програми DOBRE у вашій громаді про ваші наміри долучитись до презентації, зокрема:

Пологівська ОТГ - Копил Наталія, 066-587-76-02, energy.pology@gmail.com

В разі запитань будь ласка звертайтесь до контактної особи програми DOBRE у вашій громаді, або координаторки Академії Олени Панченко за телефоном 050-917-39-06, 096-215-69-45 або електронною поштою o.panchenko@uwf.org.ua

Заявку до участі в Академії Жіночого Лідерства ви можете заповнити вже зараз і до 26 квітня 2021 р. за посиланням https://ukr.wf/anketad або після презентації АЖЛ у вашій громаді.

Будемо раді зустрічі на презентації Академії Жіночого Лідерства!

 Вівторок, 06 Квітня 2021 09:21 | Переглядів: 202

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]