Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

У ЦНАП Пологівської громади з’явилася послуга для людей з вадами слуху

У середу, 31 березня, Пологівський міський голова Юрій Коноваленко провів робочу зустріч з представниками громадської організації «Громадський рух «Соціальна єдність».

Під час зустрічі була обговорена співпраця в рамках проєкту «Країна без бар’єрів для нечуючих» та запуск сервісу з обслуговування людей, які мають порушення слуху. Нова послуга онлайн-перекладача мови жестів спрямована на полегшення комунікації людьми з вадами слуху та представниками міської ради.

Для її реалізації ГО «Громадський рух «Соціальна єдність» передала відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Пологівської міської ради планшет зі спеціальним програмним забезпеченням. За допомогою даного сервісу працівники ЦНАПу зможуть встановити відео-зв’язок з перекладачем жестової мови Центру соціального супроводу нечуючих людей, який надасть допомогу у спілкуванні з людиною, що має вади слуху.

За словами Юрія Коноваленка, ця ініціатива дасть змогу забезпечити людей з обмеженими потребами рівними можливостями щодо отримання адміністративних послуг.

У найближчий час сервіс онлайн-перекладача мови жестів буде доступним і на офіційному сайті Пологівської міської ради.Середа, 31 Березня 2021 16:24 | Переглядів: 226

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]