Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Мешканців Пологівської громади запрошують взяти участь в опитуванні на тему децентралізації

З 30 березня компанією IPSOS на території Пологівської громади розпочинається проведення опитування громадської думки для цілей Програми DOBRE.

У рамках реалізації Програми DOBRE «Глобал Комьюнітіз» в березні – травні 2021 року організовує дослідження громадської думки в 25 територіальних громадах, які є партнерами Програми. Дослідження дозволить виміряти рівень підтримки мешканцями громади процесу децентралізації, визначити, як громадяни оцінюють ефективність органів місцевого самоврядування, оцінити їхню задоволеність якістю місцевих послуг та рівень поінформованості щодо наявних можливостей брати участь в управлінні громадою, а також готовність активно долучатись до розвитку громади. Дослідження оцінить зміни в часі та вплив Програми на розвиток партнерських громад. Окрім того, результати опитування будуть використані з метою удосконалення заходів Програми та стратегій їх впровадження в інтересах громади.

Дослідницька компанія IPSOS, яку «Глобал Комьюнітіз» відібрала на умовах відкритого тендеру, в період реалізації дослідження буде проводити особисті інтерв'ю з місцевими мешканцями в кожній громаді-учасниці з використанням планшета. Участь в дослідженні є цілком конфіденційною та добровільною, а всі дані будуть використані в узагальненому вигляді і жодні ідентифікаційні дані не будуть повідомлятися чи розкриватися публічно.

Узагальнені результати дослідження будуть передані усім громадам-учасникам у вигляді доступних візуальних матеріалів.

Шановні мешканці громади, долучайтесь до опитування, висловлюйте свої думки під час проведення особистих інтерв’ю. Думка кожного з вас є важливою.Середа, 31 Березня 2021 11:15 | Переглядів: 257

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]