Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Для пасічників розробили пам’ятку (посібник) щодо попередження потрави бджіл, її фіксації та відшкодування заподіяних збитків

Центром підтримки пасічників (Спілка пасічників України) з урахуванням діючого законодавства України пам’ятка для пасічників (посібник) щодо попередження потрави бджіл, її фіксації та відшкодування заподіяних збитків.

Потрави бджіл все більше набирають розмаху в Україні. У минулому році в результаті протиправного застосування пестицидів аграріями загинуло понад 45 тис. бджолиних сімей, в результаті чого пасічникам заподіяно шкоду на суму понад 100 млн. гривень. У цьому році аналогічне становище. Лише незначна частина бджолярів спромоглася відшкодувати збитки у досудовому порядку, і лише одиниці - у суді.

Дана пам’ятка є першою працею на теренах України, у якій Спілка пасічників України намагається допомогти зрозуміти алгоритм дій, які необхідні для попередження потрави бджіл, її фіксації та відшкодування заподіяних збитків власнику пасіки, ґрунтуючись на чинному законодавстві та наявних судових рішеннях у цивільних справах цієї категорії.

Також пам’ятка містить перелік законів і підзаконних актів, які згадуються у ній або будуть корисними вам при підготовці позовної заяви, а також покрокові дії, зразки необхідних документів (заяв, актів, листів), наведено текст реального позитивного судового рішення про відшкодування шкоди пасічнику та інше.

Пам’ятку для пасічників можна завантажити нижчеПАМЯТКА ПАСІЧНИКАМ_20200219_01.pdf

Четвер, 04 Лютого 2021 16:12 | Переглядів: 1677

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]