Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

В Пологівській громаді привітали працівників культури та аматорів народного мистецтва

Сьогодні, 9 листопада, культпрацівники Пологівської ОТГ приймали вітання з нагоди професійного свята.

Всеукраїнський день працівників культури і аматорів народного мистецтва - це свято тих, хто розвиває і пропагує культуру, береже народні традиції, примножує споконвічну спадщину та духовні скарби народу.

Всі працівники галузі культури громади дарують людям радість і гарний настрій, вірним служінням мистецтву наповнюють незабутніми враженнями будь-який день нашого життя. Завдяки їхній праці, енергії створюються літературні і живописні твори, звучать українські пісні і вірші, проводяться виставки та свята, живуть прекрасні народні традиції, розквітають нові таланти.

Далеко за межами району відомі наші колективи художньої самодіяльності хорового, інструментального, вокального, хореографічного жанру, окремі вокалісти, музиканти, поети, майстри декоративно-прикладного мистецтва. Всі вони є славою і гордістю Пологівської громади, переможцями багатьох районних, обласних та регіональних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, фестивалів та виставок.

З професійним святом працівників галузі привітали перший заступник голови міської ради Юрій Вєтров, заступник міського голови Сергій Колісник, секретар міської ради Валентина Шашко. У своїх виступах вони наголосили, що своєю щоденною наполегливою творчою працею, високим професіоналізмом працівники культури звеличують рідний край, примножують його успіхи і досягнення, вселяють надію на краще.

Діловод КЗ «Пологівський центр культури та дозвілля «Гірник» ПМР Юлія Тоцька з нагоди свята була нагороджена грамотою Пологівською міської ради.

Більше фото на сторінці Пологівської ОТГ у Фейсбук

 Понеділок, 09 Листопада 2020 15:01 | Переглядів: 322

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]