Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

На території району, складовою якого є ОТГ, встановлено «червоний» рівень епіднебезпеки, а отже і встановлено ряд обмежень (заборон). Згідно з пунктом 15 постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення забороняється приймання відвідувачів, крім дозволених.

Звертаємо увагу, що суб’єктам підприємницької діяльності дозволено здійснювати приймання відвідувачів, якщо ви здійснюєте:

торгівлю продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом;

провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку;

торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень.

Для довідки:
Національний класифікатор України «Класифікація видів економічної діяльності» використовується у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.
КВЕД підприємницької діяльності – це систематизована закодована інформація про спрямованість основного та другорядних видів комерційної діяльності.
При проведенні державної реєстрації фізичні особи-підприємці зазначають назву основного й другорядних видів діяльності та їхні коди згідно з Класифікацією видів економічної діяльності.
Основним вважатиметься той вид діяльності, який відповідає кодові КВЕД, записаному першим. Другорядних напрямків діяльності в суб'єкта господарювання може бути кілька. Законодавство не визначає їхнє максимальне число.

Отже, якщо одним із видів діяльності суб’єкта є дозволений, то на цих осіб не розповсюджується обмеження щодо приймання відвідувачів.Щодо поняття ОБМЕЖЕННЯ.docx

Середа, 04 Листопада 2020 09:42 | Переглядів: 369

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]