Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини і оголошення

УВАГА! Розпочинається голосування за проєкти Громадського бюджету Пологівської міської об’єднаної територіальної громади!

Шановні жителі Пологівської громади!

З 1 вересня 2020 року розпочинається голосування за проєкти, які успішно пройшли оцінку в рамках Громадського бюджету 2020 року Пологівської міської об’єднаної територіальної громади. Процес голосування триватиме місяць і завершиться 30 вересня 2020 року.

Саме від результатів голосування залежить, які проєкти отримають фінансування та будуть реалізовані в 2021 році! Підтримайте своїх активних земляків! Віддайте свій голос задля змін на краще в рідній громаді!

У голосуванні братимуть участь 13 проєктів. Але переможцями стануть тільки ті, хто отримає найбільшу кількість голосів. Тому, шановні пологівці, будьте активними!

Проголосувати можна за 1 проєкт в кожній з категорій – «один голос за одну пропозицію (проєкт) серед великих проєктів, одну пропозицію (проєкт) серед малих проєктів» та одну пропозицію (проєкт) серед комунальних проєктів» зможуть громадяни, які зареєстровані та/або проживають на території Пологівської ОТГ, яким на день голосування виповнилося 16 років.

Підтримати вподобаний проєкт Громадського бюджету можливо за допомогою електронного сервісу на платформі «Громадський бюджет Пологівської ОТГ». Для цього необхідно зареєструватися за допомогою BankID або електронного цифрового підпису.

Віддати свій голос можна шляхом заповнення друкованої форми бланку в пунктах голосування (БЛАНК ДЛЯ ГОЛОСУВАННЯ 2020 inet.docx ), де можливо отримати необхідні бланки, а також ознайомитися з переліком проєктів, що беруть участь у голосуванні (інформація про проєкти доступна на сайті Пологівської міської ради в розділі «Громадський бюджет», або за посиланням https://budget.e-dem.ua/2324210100/projects).

Перелік пунктів для голосування:

1. ЦНАП ПМР (вул.Чеберка, 70/пров. В.Жуковського,10.
2. КЗ «Пологівський ЦКД «Гірник» ПМР (вул. Магістральна, 500, 1-й поверх, каб. № 15).
3. Магазин «Буревісник» (вул. Магістральна, 293).
4. Магазин «Імперія» (вул. Східна,15а).
5. Магазин «Колорит» (вул. Щаслива, 4а).
6. Магазин № 15 (вул. Щаслива,36).
7. Магазин «Ластівка» (вул. Єдності,15).
8. Басанський старостинський округ ПМР (с. Басань, вул.Центральна,330).
9. Семенівський старостинський округ ПМР (с. Семенівка, вул. Кирилівська, 6).
10. Інженерненський сільський будинок культури КЗ «Пологівський ЦКД «Гірник» ПМР (с. Інженерне, вул. Центральна, 216 б).

За додатковою інформацією просимо звертатися у відділ економічного розвитку Пологівської міської ради за адресою: вул. Єдності, 24, каб. № 18, тел. 0667329245, e-mail: econom-v@ukr.net

 Читайте також: Здійснено відбір проєктів для голосування мешканцями громади в рамках Громадського бюджету 2020

 Реєстр проєктів, допущених до голосування в рамках Громадського бюджету Пологівської міської ОТГ 2020Вівторок, 25 Серпня 2020 08:45 | Переглядів: 2173

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]