Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Споживання енергетичних ресурсів - актуальне питання сьогодення

    13 липня 2018 року в міській раді відбулася нарада під головуванням міського голови Ю.Коноваленка, в ході якої розглянуто актуальні питання споживання енергетичних ресурсів та фінансування комунальних закладів Пологівської міської ради.
    У нараді взяли участь перший заступник міського голови Ю.Вєтров, спеціалісти відділу енергоменеджменту та енергоефективності Пологівської міської ради, керівники, головні бухгалтера дошкільних навчальних закладів міста та комунального закладу «Пологівський центр культури та дозвілля «Гірник».
    В ході наради обговорювалися наступні питання:

  • споживання енергоносіїв комунальними закладами Пологівської міської ради за перше півріччя 2018 року у порівнянні з аналогічним періодом 2016-2017 років;
  • стан розрахунків комунальних закладів за енергоносії та потреба додаткових коштів на опалення з врахуванням досягнутої економії.

    Спеціалістами відділу енергоменеджменту та енергоефективності було зазначено, що тема енергозбереження та раціонального використання енергоносіїв у бюджетних закладах міста на сьогоднішній день є дуже актуальною. Крім того, було зазначено про важливість щоденної фіксації показників лічильників споживання енергетичних ресурсів та достовірності занесення даних до автоматизованої інформаційної системи.
    Аналізуючи показники споживання енергетичних ресурсів (електроенергії, газу, тепла, води) за перше півріччя 2018 року, спостерігається тенденція щодо збільшення споживання енергоресурсів на 9,1% в порівнянні з відповідним періодом минулого року. Це пов’язано із тривалими цьогорічними холодами. Використання природного газу збільшено на 8,8% , теплової енергії - 1,1% і, як наслідок, використання додаткових джерел обігріву призвело до збільшення споживання електроенергії на 9,2%. На 4,7% збільшилось споживання холодної води. Зростання даного показника спричинено проведенням ремонтних робіт в закладах дошкільної освіти.
    Під час наради обговорювалось питання забезпечення харчування дітей та стан використання коштів на оплату харчування в дошкільних закладах міста.
    Міський голова звернув увагу завідувачів дитячих садків про зміну розміру тарифу на теплову енергію, вироблену твердопаливними котельнями ТОВ «БИО-АГРО», що знаходиться в м. Пологи, на ІІІ квартал 2018 року. Було зазначено про необхідність проведення аналізу потреби додаткових коштів на оплату теплової енергії у опалювальному сезоні 2018-2019 років.
    За підсумками наради було вирішено: керівникам бюджетних закладів Пологівської міської ради постійно проводити детальний аналіз споживання енергетичних ресурсів та здійснювати контроль стану розрахунків за енергоносії.Середа, 18 Липня 2018 08:04 | Переглядів: 399

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]