Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Конкурси на заміщення вакантних посад

Пологівська міська рада (м. Пологи, вул. Єдності, 24, тел: 2-29-62) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: - начальника служби у справах дітей, спеціаліста I категорії відділу освіти, молоді та спорту - 2 посади

Пологівська міська рада (м. Пологи, вул. Єдності, 24, тел: 2-29-62) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
- начальника служби у справах дітей;

Основні вимоги до кандидатів: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, зі стажем роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, вільне володіння державною мовою.

- спеціаліста I категорії відділу освіти, молоді та спорту - 2 посади.

Основні вимоги до кандидатів: базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, без вимог до стажу роботи, вільне володіння державною мовою.

Необхідні документи: заява про участь у конкурсі; заповнена особова картка (форма П-2-ДС) з додатками; 2 фотокартки розміром 4х6 см; копії документів про освіту; декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, що подається шляхом заповнення на офіційному вебсайті Національного агенства з питань запобігання корупції; копія 1-ої та 2-ої сторінок паспорта громадянина України; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається загальним відділом Пологівської міської ради(кабінет № 17, 1 поверх)

Четвер, 24 Вересня 2020 11:42 | Переглядів: 582

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]