Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Конкурси на заміщення вакантних посад

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії (землевпорядника, Басанський старостинський округ) відділу земельних відносин та агропромислового розвитку

Пологівська міська рада (м.Пологи, вул.Єдності, 24, тел: 2-29-62) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

- спеціаліста 1 категорії (землевпорядника, Басанський старостинський округ) відділу земельних відносин та агропромислового розвитку.

Умови конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою.
Без вимог до стажу роботи.

Необхідні документи: заява про участь у конкурсі; заповнена особова картка (форма П-2-ДС) з додатками; 2 фотокартки розміром 4х6 см; копії документів про освіту; декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, що подається шляхом заповнення на офіційному вебсайті Національного агенства з питань запобігання корупції; копія 1-ої та 2-ої сторінок паспорта громадянина України; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Документи на конкурс приймаються загальним відділом міської ради (кабінет № 14) протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру і умов оплати праці надається загальним відділом Пологівської міської ради за телефоном 2-29-62.

Четвер, 12 Березня 2020 11:53 | Переглядів: 285

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]