Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Герб міста Пологи

Рішенням 16 сесії 23 скликання Пологівської міської ради від 28 квітня 2000 року № 53 «Про затвердження опису і змісту герба і прапора м. Пологи, Положення про місцеву символіку, порядок та розмір збору за право використання місцевої символіки» були затверджені прапор та герб міста Пологи. 

Герб міста Пологи – це зелене поле з поперечною срібною балкою. Над нею розміщені золоті перехрещені молоток та залізничний ключ, обабіч яких – срібні шестикутники. Під балкою стоїть золотий кінь. Герб символічно розкриває ідею: місто Пологи над річкою Конкою. Золоті перехрещені молоток та залізничний ключ вказують на те, що місто виникло під час спорудження залізниці і є вузловою залізничною станцією, тут перетинаються важливі транспортні лінії. Два срібні шестикутники означають дві важливі галузі промисловості: видобуток каоліну і вогнетривких глин та виготовлення будматеріалів. Срібна геральдична балка та кінь уособлюють річку

Конку (Кінську), над якою розташувалося місто. Герб вписаний в декоративний картуш, увінчаний міською короною, що вказує на статус поселення.

Його автором є Українське геральдичне товариство м. Львів.

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]