Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Дні сталої енергії

Навчальний вебінар для енергоменеджерів громадських будівель від Асоціації "Енергоефективні міста України" (АЕМУ)

Сьогодні, 21 жовтня, в рамках Днів сталої енергії експерти АЕМУ провели онлайн-навчання для енергоменеджерів громадських будівель Пологівської міської ради.

Заступниця виконавчого директора Мар’яна Приступа виступила перед учасниками на тему «Енергомоніторинг в громадських будівлях. Поради з поліпшення енергоощадності та енергоефективності».

Цільова аудиторія зібрала керівників бюджетних установ та енергоменеджерів, відповідальних за моніторинг споживання енергоресурсів та впровадження енергоефективних заходів на об’єктах комунальної власності Пологівської міської ради.

Цей захід дав змогу краще зрозуміти необхідність запровадження муніципального енергоменеджменту. Присутні також довідались про нескладні, малозатратні заходи з підвищення енергоефективності й енергоощадності в будівлях та отримали лайфхаки і корисні посилання.

Особливу увагу було приділено шкільному енергоменеджменту, невід’ємній частині муніципального енергоменеджменту, а водночас і шкільної екологічної освіти. Таке поєднання не просто підвищує рівень комфорту в шкільній будівлі та зменшує видатки на її експлуатацію, але й формує свідоме відповідальне ставлення школярів до енергії, як важливого чинника, що впливає на стан природнього довкілля.

Довідково:
Асоціація "Енергоефективні міста України" https://enefcities.org.ua/ – добровільне, недержавне, неприбуткове об’єднання органів місцевого самоврядування створене з метою задоволення потреб своїх членів і відповідних територіальних громад у сучасній інформації, нових технологіях, інвестиціях, розвитку співробітництва та обміну досвідом з українськими і закордонними партнерами в ділянках ефективного та ощадливого використання енергетичних ресурсів, надання якісних енергетичних послуг, підвищення енергетичної безпеки, захисту довкілля та забезпечення сталого розвитку поселень.

АЕМУ – офіційна структура підтримки Угоди мерів в Україні.

#ДніСталоїЕнергії #ПологівськаОТГ

 Середа, 21 Жовтня 2020 19:46 | Переглядів: 224

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]