Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Дні сталої енергії

15 травня 2018 року відбулося урочисте відкриття Днів сталої енергії в місті Пологи

В цьому році в нашому місті Дні енергії проходять вперше. Ця подія зібрала безліч пологівців та гостей – усіх тих, кого цікавить питання енергозбереження, зменшення викидів СО2 та захисту клімату.

На Центральній площі зібрались виробники та постачальники енергозберігаючого обладнання та матеріалів - Салон вікон та дверей WDS, магазин WINTERA, ТСЦ "Теплотех", ТОВ «БІО-АГРО», Фабрика вікон «ВІКОНДА», ТОВ «ЦСТ», магазин «Електротовари», фізична особа-підприємець Нікішин А.С.

Під час виставки всі охочі змогли ознайомитися із зразками енергозберігаючих вікон та дверей, теплотехнічного обладнання, отримати консультації зокрема: про використання сучасних технологій (обладнання) при проведенні робіт з утеплення будинків, а також придбати світлодіодні лампи.

Представники банків ТВБВ№10007/0254 філії - Запорізького обласного управління АТ "Ощадбанк" та Пологівського відділення Публічного акціонерного товариства "Райффайзен Банк Аваль" ознайомили містян з державною програмою утеплення житлових будинків в Україні та умовами кредитування банками заходів з утеплення будинків, у тому числі ОСББ.

Висловлюємо щиру подяку директору ТОВ «БІО-АГРО» Півню А.А., ТОВ «ЦСТ» Чугаю О.О., місцевим підприємцям Долі О.І., Копилу В.В., Нікішину А.С., Мережко В.В., Сіряку В.В., керуючих ТВБВ№10007/0254 філії - Запорізького обласного управління АТ "Ощадбанк" Поповій І.В. та Пологівського відділення Публічного акціонерного товариства "Райффайзен Банк Аваль" Панченку С.П. за активну участь у загальноміському заході Дні сталої енергії в місті Пологи,популяризацію ефективного, використання енергетичних ресурсів, та відновлювальних джерел енергії.

Не менш визначною подією став велопробіг «Енергія руху», який очолив міський голова. Діти та всі бажаючі з радістю підтримали ідею щодо збереження енергії у нашому місті та активно взяли участь у заходах, а також проїхали вулицями міста на підтримку енергозбереження.

Питання енергозбереження важливе, як для нашої громади, України так і для всього світу в цілому. Цього дня учасники виставки мали змогу ділитися досвідом, напрацюваннями та ідеями, які дозволяють заощаджувати енергетичні ресурси.

В рамках Днів енергії 16 травня 2018 року об 11.00 год., у середу, на Центральній площі міста для дітей буде проведено конкурс дитячого малюнку на асфальті «Пологи-місто мрії». Всіх бажаючих запрошуємо прийняти участь! Чекаємо на Вас!Вівторок, 15 Травня 2018 16:55 | Переглядів: 611

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]