Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Дні сталої енергії

15 — 18 ТРАВНЯ 2018 РОКУ ДНІ СТАЛОЇ ЕНЕРГІЇ В МІСТІ ПОЛОГИ

Запрошуємо мешканців та гостей міста долучитись до ініціативи, спрямованої на усвідомлення проблем ощадливого споживання енергії, використання поновлювальних джерел енергії і зв’язків між енергоспоживанням та зміною клімату, прийняти активну участь у конкурсах, відвідати виставки, долучитись до велопробігу, присвяченого Дням енергії.

В рамках Днів сталої енергії заплановано проведення низки заходів для різної вікової категорії, які мають донести населенню користь дбайливого і ощадного ставлення до енергетичних ресурсів.Для учасників та конкурсантів підготовлені призи та різноманітна сувенірна продукція. На нашому святі буде цікаво та корисно кожному з нас. Чекаємо на Вас!

15 травня 2018 року, початок о 10.00 год
Центральна алея м. Пологи по вул. Єдності

• Урочисте відкриття заходу «Дні сталої енергії в місті Пологи»
• Проведення виставки за участю фірм – виробників, постачальників енергоефективного обладнання та матеріалів

Участь у виставці приймуть Салон вікон та дверей WDS, магазинWINTERA, ТСЦ "Теплотех", ТОВ «БІО-АГРО», Фабрика вікон «ВІКОНДА», фізична особа-підприємець Нікішин А.С., представники банків ТВБВ№10007/0254 філії - Запорізького обласного управління АТ "Ощадбанк" та Пологівського відділення Публічного акціонерного товариства "Райффайзен Банк Аваль".

Під час виставки всі охочі зможуть ознайомитися зі зразками енергозберігаючих вікон та дверей, теплотехнічного обладнання, отримати консультації зокрема: про використання сучасних технологій (обладнання) при проведенні робіт з утеплення будинків, а також придбати світлодіодні лампи.

Учасники виставки такожматимуть змогу ознайомитися з державною програмою утеплення житлових будинків в Україні та умовами кредитування банками заходів з утеплення будинків, у тому числі ОСББ.

• Велопробіг «Енергія руху»

Маршрут велопробігу пролягатиме від центральної площі міста ► Школа №4 ► вул. Героя України Сацького В.А. ► вул. Державна ► вул. І.Чеберка ► пров. Станційний ► Привокзальна площа ► Школа №4 ► Центральна площа

16 травня 2018 року, початок об 11.00 год.
Центральна алея м. Пологи по вул. Єдності

• Проведення конкурсу малюнків на асфальті «Пологи – місто мрії»

17 травня 2018 року, початок о 10.00 год.

• Висадження зелених насаджень
• Проведення екскурсії на твердопаливну котельню на альтернативному паливі ТОВ «БІО-АГРО» (ЗОШ №4)
• Проведення футбольного матчу в рамках пропаганди здорового способу життя та популяризації відновлювальних джерел енергії (Стадіон Пологи-5)

18 травня 2018 року, початок о 10.00 год.
Розважальний центр «Юність»

• Виставка дитячих творчих робіт «Чиста енергія. Чисте життя!»
• Виставка фото робіт «Природа в об’єктиві»
• Оголошення переможців конкурсу з написання твору на тему: «Майбутнє України, як енергоефективної держави», конкурсу дитячих творчих робіт «Чиста енергія. Чисте життя!», фото конкурсу «Природа в об’єктиві»
• Показ фільму на енергетичну тематику та про глобальну зміну клімату «Шість градусів, які можуть змінити світ»
• Урочисте закриття Днів сталої енергії в місті Пологи

З 15 по 18 травня в Пологівській міській раді та школах міста будуть діяти пункти прийому використаних батарейок «Пологи за чисте довкілля!».

Бажаючих представити свої фотороботи у конкурсі «Природа в об’єктиві», просимо надавати їх до 16 травня 2018 року в кабінет №9 Пологівської міської ради у форматі А4 із зазначенням ПІБ та контактного телефону.Понеділок, 14 Травня 2018 15:59 | Переглядів: 549

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]