Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Увага! Коронавірус

Територіальний центр на час карантину безкоштовно буде надавати соціальні послуги «кризового та екстреного втручання»

На позачерговому засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Пологівської міської ради вирішено КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» дозволити соціальним робітникам відділення соціальної допомоги вдома на безкоштовній основі надавати соціальні послуги «кризового та екстреного втручання» громадянам похилого віку та особам з інвалідністю, які перебувають в складних життєвих обставинах та звертаються за допомогою до установи. До «кризових» послуг віднесено доставка продуктів харчування та медикаментів, оплата комунальних послуг.

Громадяни похилого віку та інваліди за потреби можуть звернутися до терцентру за телефоном 2-36-50 у будні дні з 08:00 до 17:00. Робітники центру вийдуть за вказаною адресою, візьмуть замовлення, кошти, придбають продукти/ліки та доставлять їх додому, або ж оплатять потрібні комунальні послуги.

Соціальна послуга «кризового та екстреного втручання» діє до кінця карантину.Середа, 08 Квітня 2020 13:52 | Переглядів: 190

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]