Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Увага! Коронавірус

У міській раді розповіли, як не допустити розповсюдження коронавірусу на території громади

Сьогодні, 11 березня, у Пологівській міській раді під головуванням заступника міського голови Сергія Колісника відбулася нарада щодо запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції на території Пологівської ОТГ. У нараді взяли участь директори шкіл, закладів культури завідувачі дитячими садочками, головні лікарі медичних закладів, начальники відділів міської ради, а також депутат Запорізької обласної ради Олег Закарлюка.

Лікар-епідеміолог Пологівської БЛІЛ Тетяна Одинець інформувала присутніх про захворювання на коронавірус у країнах світу, навела статистичні дані і детально розповіла про шляхи зараження вірусом та заходи захисту від хвороби.

Головний лікар Пологівського ЦПМСД Анна Дуб наголосила на тому, що не варто панікувати. Сімейні лікарі готові приймати усіх, хто до них звернеться за допомогою. Хворі на гострі респіраторні захворювання мають одягати маски, щоб захистити оточуючих від розповсюдження інфекції. Також вберегтися від зараження допоможе дотримання елементарних правил гігієни. Якщо сталося так, що хвороби не вдалося уникнути, то лікарі радять ознайомитися з пам’яткою про самоізоляцію.

Спеціаліст І категорії відділу соціального захисту та охорони здоров’я (з питань охорони здоров’я) Пологівської міської ради Наталія Івченко інформувала присутніх про те, що міська рада готова забезпечити лікувальні заклади об’єднаної територіальної громади усім необхідним для діагностування захворювання, а також засобами захисту.

Пам’ятайте: відповідальне ставлення до власного здоров'я та здоров'я оточуючих допоможе зупинити розповсюдження вірусу.Середа, 11 Березня 2020 15:40 | Переглядів: 149

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]