Офіційний сайт Пологівської міської ради

Розділи

Список депутатів, закріплених за округами

Список депутатів, закріплених за округами

Номер територіаль-ного вибор-чого округу

П.I.Б.

Опис меж територіального виборчого округу

Орієнтовна кіль-кість вибор-ців
в окрузі

1

Боговин Святіслав Олександрович

м.Пологи – вул.Зарічна, вул.Джерельна, вул.Героїчна, вул.Ставкова, вул.Чарівна, вул.В.Моруги,

вул.Пушкіна: 1–187, 2 – 274; вул.Цілинна, вул.Володимирська, вул.Локомотивна, вул.Казарма 270 км, Залізнична будка 293 км,

пров.Ковальський, пров.Чехова, пров.Пирогова, пров.Репіна. пров.Мальовничий, пров.Дорожний, пров.Тімірязєва, пров.Герцена

804

2

Колесников Вячеслав Ігорович

м.Пологи – вул.Лєрмонтова, вул.Пугачова, вул.Чернишевського, вул.Перемоги, вул.Пушкіна: 189 – 273, 276 – 390, вул.Челюскіна, вул.Деповська;

пров.Дніпровський, пров.Кримський, пров.Милий, пров.Нахімова, пров.Тургенєва, пров.Ушакова, пров.Чайковського

811

3

Тоцька Світлана Іванівна

м.Пологи – вул.Східна: 2 – 10, 1А – 13

585

4

Рябко Микола Григорович

м.Пологи – вул.Східна: 21 – 31, вул.Лісова: 1Б, 1В

662

5

Сніжко Ігор Миколайович

м.Пологи – вул.Робоча: 2 – 86, 1 – 89, вул.Сагайдачного: 1 – 89, 2 – 74, вул.Осипенка: 1 – 77, 2 – 44, вул.Є.Дроб’язко: 1 – 55, 2 – 70, вул.Толстого: 1 – 67, 2 – 64, вул.Запорізька: 1 – 59, 2 – 68, вул.Історична: 1 – 67, вул.Щаслива: 2 – 34, 1 – 47,

вул.Севастопольська: 2 – 24, 1 – 33, вул.Одеська: 2 – 50, 1 – 55А, вул.Стадіонна: 2 – 42, 1 – 53, вул.І.Крилова: 4 – 42

1166

6

Сидорашко Олександр Анатолійович

м.Пологи – вул.Робоча: 88 – 112, 91 – 115,

вул.Сагайдачного: 91 – 113, 76 – 96, вул.Осипенка: 79 – 151, 46 – 74,76,76-А, 80,82,96,126; вул.Є.Дроб’язко: 57 – 119, 72 – 134,

вул.Толстого: 69 – 125, 66 – 130, вул.Запорізька: 61 – 147, 70 – 136, вул.Історична: 71 – 125, вул.І.Крилова: 3 – 55,

вул.Московська: 2 – 48, 3 – 51, вул.Лісова: 2 – 46, 1 – 33, (крім 1Б, 1В)

вул.Ягідна: 2 – 34, 1 – 33, вул.Грибоєдова: 1 – 36,

пров.Комунальний, пров.Весняний.

758

7

Донець Альбіна Валеріївна

м.Пологи – вул.А.Корнева: 1– 59, 2 –58, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Гоголя, вул.Дружби: 1 – 63, 2 – 64, вул.Затишна, вул:Історична: 42 – 94, вул.Кобзаря: 1 – 31, 2 – 64, вул.Котляревського, вул.Ломоносова: 7 – 49, 8 – 32А, вул.МТС, вул. Одеська: 52 – 84, 57 – 89, вул.Плеханова, вул.Привітна, вул.Стадіонна: 46А – 98, 55 – 97,

вул.Щаслива: 49 – 83, 44 – 56, вул.Севастопольська: 26 – 68, 37 – 69,

пров.Глінки, пров.Декабристів, пров.Добролюбова, пров.Заводський, пров.Нафтовий, пров.О.Островського, пров.Цегляний

1159

8

Дуб Анна Михайлівна

м.Пологи – вул.А.Корнева: 63 – 121, 60 – 120, вул.Грибоедова: 38 – 64, вул.Дружби: 65 – 109, 68 – 78, вул.І.Крилова: 57 – 107, 44-106, вул.Історична: 2 – 40, вул.Кобзаря: 33 – 97, 66 – 120, вул.Лісова: 48 – 70, 37 – 65, вул.Ломоносова: 51 – 83, вул.Московська: 53 – 81, 50 – 82, вул.Першотравнева, вул.Ягідна: 36 – 60, 35 – 59

875

9

Пустовар Микола Федотович

м.Пологи – вул.Зелена,.вул.Магістральна: 2 – 116, 1 – 81,

вул.Мічуріна: 1 – 91, 2 – 98,

пров.Короленко, пров.Сєдова: 14 – 24, 13 – 27,

пров.Тихий: 30 – 40, 23 – 37

469

10

Шевченко Олександр Ігорович

м.Пологи – вул.Державна: 1 – 19, 2 –102,вул.Єдності: 1 – 7, 4– 6, вул. І.Чеберка: 2 – 30,

пров.Гастело, пров.Сєдова: 1 – 11, 2 – 12, пров.Станційний, пров.Тихий: 12 – 28, 7 – 21

513

11

Семененко Андрій Вікторович

м.Пологи – вул.Єдності: 11 – 43, 43- А, 47; 10 – 30, вул.І.Чеберка: 5 – 81,

вул.Привокзальна, вул.Сацького: 1, 6/90,

пров.Водопровідний: 4 – 16, 5 – 19, пров.В.Жуковського: 6, пров.Залізничний, пров. Некрасова

783

12

Вяльцев Михайло Вікторович

м.Пологи – вул.ім.Героя України Сацького В.А.: 12 – 30, вул.Державна: 21 – 77, 106 – 192А, вул.І.Чеберка: 32 – 86, вул.Шевченка: 2 – 40, 1 – 37,

пров.В.Жуковського: 9 – 31, 20 – 24,пров.Мирний

963

13

Киричук Валентина Павлівна

м.Пологи – вул.Магістральна: 118 – 238, 83 – 225, вул.Мічуріна: 93 – 139, 100-164, вул.Набережна, вул.Шевченка: 42 – 144, 39 – 201,

пров.Водопровідний: 25 – 27, 20 – 28, пров.Матросова, пров. Радищева, пров.Рідний, пров.Річний

778

14

Черкасов Роман Сергійович

м.Пологи – вул.ім.Героя Сацького В.А.: 32 – 90, 3 – 49,вул.Магістральна 240 – 316, вул.Миру,

вул.Червона: 1 – 91, 2 – 114,

пров.Вернадського, пров.Квітковий, пров.Пуговського, пров.Радісний, пров.Терновий

541

15

Бандуров Віктор Володимирович

м.Пологи – вул.Армійська, вул.Базарна, вул.Магістральна: 227 – 283, вул.Садова, вул.Суворова

462

16

Колісник Юрій Анатолійович

м.Пологи – вул.В.Лісняка, вул.Зоря, вул.Магістральна: 285 – 289, 318 – 338, вул.Менделєєва: 2 – 40, 1 – 17, вул.Молодіжна, вул.М.Коцюбинського, вул.Степова, вул.Червона: 93 – 129, 116 – 160, вул.Українська

пров.Аврорський, пров.Гуржія, пров. Смірнова, пров.Ювілейний, пров.Ясний,

800

17

Деркач Олександр Анатолійович

м.Пологи – вул.Волошкова, вул.Грушевського, вул.Зразкова, вул.Л.Українки: 2 – 58, 1 – 67, вул.Магістральна: 340 – 406,

291-389, вул.Менделєєва: 42 – 68, 19 – 21,Незалежності, вул.Сонячна,

Вул.Соборна,вул.Червона: 131 – 195, 162 – 230, вул.Чкалова, вул.Франка

969

18

Шашко Валентина Миколаївна

м.Пологи – вул.Магістральна: 391 – 459, вул.Нова, вул.Шкільна, вул.Юності, пров.Вільний, пров.Патона

пров.Батьківський.

551

19

Сліпченко Володимир Васильович

м.Пологи – вул.Вербна, вул.Л.Українки: 60 – 170, 69 – 241, вул.Лугова. вул.Магістральна: 408 – 462 вул.Станіславського

вул.Кар’єрна, пров.Піщаний.

871

20

Деркач Дмитро Олександрович

м.Пологи – вул.Магістральна: 461 – 513, 464– 494

776

21

Мащенко Володимир Миколайович

м.Пологи – вул.Барвінкова, вул.Калинова, вул.Козацька, вул.Космічна, вул.Лесі Українки: 172 – 190, 245 – 247 вул.Магістральна: 500 – 580, 525 – 541, вул.Медова, Трудова,

пров.Південий

1045

22

Кошель Наталія Костянтинівна

с.Інженерне – вул.Шевченка, с.Багате, с.Новокарлівка, с.Новофедорівка, с.Павлівське

804

23

Хмарська Валентина Василівна

с.Інженерне – вул.Залізнична, вул.Механізаторів, вул.Трудова, вул.Ушакова, вул.Центральна, с.Українське

719

24

Глаз’ьєв Олексій Сергійович

с.Семенівка, с.Дмитрівське, с.Нова Дача

707

25

Романцова Валентина Василівна

с.Басань – вул.Степова, вул.Центральна: 1 – 252; вул.Чарівна, вул.Чкалова, с.Ожерельне – вул.Південна, вул.Східна

439

26

Діхтяр Анатолій Олександрович

с.Басань – вул.Весняна, вул.Гагаріна, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Незалежна, вул.Осіння, вул.Патріотична, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Центральна: 255–437; вул.Шевченка, вул.Шкільна, с.Ожерельне – вул.Затишна

631

Секретар ради В. ШАШКО

Список депутатів, закріплених за округами.docx