Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Розпорядження про проведення громадського обговорення та матеріали для обговорення

З 14 вересня по 03 жовтня 2020 року відповідно до розпорядження міського голови від 14 вересня 2020 р. № 188 "Про проведення громадського обговорення проєкту Стратегії розвитку Пологівської міської об’єднаної територіальної громади до 2027 року та Плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії розвитку Пологівської міської об’єднаної територіальної громади до 2027 року" проводяться громадські обговорення проєкту Стратегії розвитку Пологівської міської об’єднаної територіальної громади до 2027 року та Плану заходів із її реалізації на 2021-2023 роки.

Ми розраховуємо на Ваші зауваження, коментарі та пропозиції. Вони дозволять доповнити або розширити пропозиції щодо можливих напрямків розвитку громади, включаючи конкретні проєктні ідеї Плану заходів із реалізації стратегії на період 2021–2023 рр.

Нам важливо почути думки кожного мешканця громади, який прагне долучитись до громадського обговорення проєкту Стратегії та першого Плану заходів із її реалізації.

Просимо Вас до 03 жовтня 2020 року включно на електронну адресу econom-v@ukr.net надсилати свої зауваження чи пропозиції із зазначенням контактних даних .

розпорядження.doc

Текст. Матеріали для обговорення.docx

План заходів з реалізації _Пологівська ОТГ.docx

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]