Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Рішення виконавчого комітету

РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ 21.10.2016

1. Про розгляд змін до міського бюджету на 2016 рік

2. Про встановлення ТОВ «ЗАПОРІЖЖЯ - ОБЛТЕПЛОЕНЕРГО» тарифу на послуги постачання пари та гарячої води для споживачів у м.Пологи

3. Про затвердження результатів конкурсів на право перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті Пологи

4. Про забезпечення вимог законодавства щодо розгляду звернень громадян за ІІІ квартал 2016 року

5. Про затвердження переліку змін до штатного розпису та штатного розпису комунального дошкільного навчального закладу ясел-садка №1 «Теремок» Пологівської міської ради

6. Про виконання Плану роботи виконавчого комітету Пологівської міської ради за ІІІ квартал 2016 року

7. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Пологівської міської ради від 21.04.2016 №22 «Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт багатоповерхового житлового будинку за адресою вул. Запорізька, 1-а в м. Пологи Запорізької області»

8. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Пологівської міської ради від 21.07.2016 №13 «Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт багатоповерхового житлового будинку за адресою вул. Дружби, 74 в м. Пологи Запорізької області»

9. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Пологівської міської ради від 21.07.2016 №14 «Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт багатоповерхового житлового будинку за адресою вул. Дружби, 76 в м. Пологи Запорізької області»

10. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Пологівської міської ради від 21.07.2016 №15 «Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт багатоповерхового житлового будинку за адресою вул. Дружби, 78 в м. Пологи Запорізької області»

11. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Реконструкція водопроводу по вул. Толстого від вул. Крилова до вул. Грибоєдова, м. Пологи, Запорізької області»

12. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Будівництво водопроводу для полігону побутових відходів у м. Пологи Запорізької області»

13 Про затвердження проектно-кошторисної документації «Автомобільна дорога по вул. Стадіонна від буд. №41 до вул. Східна, м. Пологи Запорізької обл. - капітальний ремонт»

14. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Автомобільна дорога по вул. Володарського від дороги О 08-14-91 Пологи-Кінські Роздори-Андріївка-Нововасилівка-Бердянськ до буд. №57 м. Пологи Запорізької обл. - капітальний ремонт»

15. Про надання дозволу Горульку П.О. на підключення до центральної водопровідної мережі міста житлового будинку

16. Про надання дозволу Лисенко Г.Й. на підключення до центральної водопровідної мережі міста житлового будинку

17. Про надання дозволу Рокіщук Н.С. на підключення до центральної водопровідної мережі міста житлового будинку

18. Про надання дозволу Садовій В.А. на підключення до центральної водопровідної мережі міста житлового будинку

19. Про надання дозволу Тоцькому Є.Ю. на підключення до центральної водопровідної мережі міста житлового будинку

20. Про надання дозволу Хвостику О.І. на підключення до центральної водопровідної мережі міста житлового будинку

21. Про присвоєння адреси нежитловій будівлі по вул. Єдності, 14 в м. Пологи

22. Про присвоєння адреси кутовому об’єкту нерухомого майна по вул. І. Чеберка, 63/ пров. В.Жуковського, 5 в м. Пологи

23. Про надання матеріальної допомоги громадянам

24. Про надання дозволу Пологівській районній організації спілки ветеранів Афганістану на встановлення пам’ятної дошки воїну-інтернаціоналісту Глущенку Ігорю Олександровичу

25. Про узгодження схеми переулаштування дільниці повітряної лінії електропередачі ПЛ-10кВ Ф-16 та кабельної лінії 10 кВ до підстанції ЗТП-16-400 за адресою: м. Пологи, пров. Водопровідний, 16

26. Про надання дозволу Шевляковій Л.В. на утеплення зовнішньої стіни квартири

Понеділок, 24 Жовтня 2016 09:25 | Переглядів: 641

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]