Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Програма МЕР

З метою вдосконалення існуючої системи планування економічного розвитку та впровадження сучасних підходів до управління місцевим економічним розвитком та в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) розроблено Програму місцевого економічного розвитку та План дій з її впровадження на період 2021- 2023 роки.

Над підготовкою Програми працювали члени Робочої групи з місцевого економічного розвитку, яка створена у громаді, і до складу якої увійшли представники різних цільових груп у тісній співпраці з експертами команди програми DOBRE на всіх етапах підготовки Програми, в тому числі упродовж семінарів в рамках компоненту «Місцевий економічний розвиток» Програми DOBRE.

Інформація в Програмі МЕР викладена на основі діючого Плану МЕР та його заходів із внесенням актуальних змін та доповнень та відповідає цілям Стратегії розвитку громади на 2021- 2027 роки і розроблена на її виконання в частині розвитку місцевої економіки. За потреби можна вносити зміни у Програму, але ці зміни обов’язково мають відповідати Стратегії розвитку громади.

Програма складається із:

- місцевого економічного аналізу;

-SWOT-аналізу

- стратегічного бачення і цілей економічного розвитку громади, визначених у Стратегії;

- проєктів місцевого економічного розвитку, реалізація яких дозволить досягти цілей економічного розвитку громади, визначених у Стратегії розвитку громади;

- графіку впровадження всіх проєктів Програми місцевого економічного розвитку.

Програма містить 5 конкретних проєктів, які громада реалізовуватиме у найближчій перспективі впродовж 3 років.

Фінансування реалізації одного із проєктів відбуватиметься за кошти Програми DOBRE та кошти місцевого бюджету.

На сесії Пологівської міської ради, яка відбулася 18.06.2021 р., було прийнято рішення «Про затвердження Програми місцевого економічного розвитку Пологівської міської територіальної громади».

Про затвердження Програми місцевого економічного розвитку Пологівської міської територіальної громади

ПРОГРАМА_ МЕР ДОБРЕ- Пологівська МТГ.docx

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]