Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Про Угоду

Угода мерів - це найбільший в світі рух за збереження клімату і енергії на місцевому рівні. Європейська ініціатива Угода мерів об'єднує тисячі місцевих органів влади, які добровільно взяли на себе зобов'язання по досягненню кліматичних і енергетичних цілей ЄС.

Підписанти зобов'язуються вжити заходів для досягнення мети ЄС щодо скорочення викидів парникових газів мінімум на 40% до 2030 року і виробити спільний підхід до вирішення проблеми пом'якшення наслідків зміни клімату та адаптації до них.

Щоб перетворити своє політичне зобов’язання на практичні заходи та проекти, підписанти Пакту зобов'язуються протягом двох років після дати прийняття рішення місцевою радою подати План дій щодо сталого розвитку енергії та клімату (ПДСЕРіК), який визначає ключові дії, які заплановано здійснити. План містить базовий інвентаризаційний облік викидів для відстеження дій щодо пом'якшення наслідків та оцінки кліматичних ризиків та вразливості. Стратегія адаптації може бути або частиною SECAP, або розроблятися та впроваджуватися в окремий плановий документ. Це сміливе політичне зобов'язання означає початок довгострокового процесу, коли підписанти зобов’язані кожні два роки звітувати про хід виконання своїх планів.

У 2016 році місто Пологи приєдналося до міжнародної ініціативи Європейської Комісії Угода Мерів (Covenant of Mayors), поставивши за мету скоротити власні викиди СО2 щонайменше на 30% до 2030 року, сприяючи, таким чином, розвитку екологічно-орієнтованої економіки та підвищенню якості життя населення громади.

З метою досягнення задекларованих цілей було розроблено «План дій сталого енергетичного розвитку і клімату до 2030 року міста Пологи» (Рішення сесії Пологівської міської ради від 22.12.2017 № 429), який виступає орієнтиром для планування енергетичної політики міста і настановою для формування пріоритетів та заходів, орієнтованих на процеси енергозбереження.

Рішення про приєднатися до Європейської ініціативи «Угода мерів» наведено нижче.

Більше інформації про Угоду мерів на https://www.eumayors.eu/en/

Про приєднання до Європейської ініціативи «Угода мерів»

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]