Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Повноваження виконавчого комітету

Повноваження
виконавчого комітету Пологівської міської ради

Відповідно до статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Пологівської міської ради може розглядати і вирішувати такі питання:

1. Попередньо розглядати проекти місцевих программ соціально-економічного і культурного розвитку, цільових програм з інших питань, місцевого бюджету, проекти рішень з інших питань, що вносяться на розгляд ради.
2. Координувати діяльність відділів, управлінь та інших виконавчих органів ради, підприємств, установ та організацій, що

належать до комунальної власності територіальної громади, заслуховувати звіти про роботу їх керівників.

3. Має право змінювати або скасовувати акти підпорядкованих йому відділів, управлінь, інших виконавчих органів ради, а також їх посадових осіб.

Відповідно до статті 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» здійснюється організація роботи виконавчого комітету Пологівської міської ради.

Основною формою роботи виконавчого комітету Пологівської міської ради є його засідання. Засідання виконавчого комітету скликаються міським головою, а в разі його відсутності чи неможливості здійснення ним цієї функції заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради в міру необхідності, але не рідше одного разу на місяць, і є правомочними, якщо в них бере участь більше половини від загального складу виконавчого комітету.

 

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]