Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Онлайн платформи для підприємців

1.Онлайн-платформа Дія.Бізнес стане у пригоді тим, хто тільки починає свій бізнес. Тут можна знайти ідеї для заснування власної справи, шаблони бізнес-документів, посилання на онлайн-навчання, пропозиції від партнерів, отримати безкоштовну онлайн-консультацію. Зручний і зрозумілий інтерфейс полегшить користування.

 

 

2.Портал для підприємців Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства  тут ви знайдете програми державної підтримки та актуальну інформацію по податках, ліцензуванню, донорські програми з підтримки підприємництва.

 

 3. Проєкт MEREZHA реалізований в рамках ініціативи ЄС для країн східного партнерства. Обов’язкова реєстрація надає доступ до експертної оцінки бізнес-процесів та ключових задач вашої діяльності. Вашій увазі представлені програми консультаційної підтримки бізнесу від ЄБРР, кейси, вебінари, персоналізований бізнес-контент.

4.Електронна система публічних закупівель Prozorro це онлайн-платформа, де державні та комунальні замовники оголошують тендери на закупівлю товарів, робіт і послуг, а представники бізнесу змагаються на торгах за можливість поставити це державі

закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]