Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Липень 2020 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Оголошення

ПАМ'ЯТКА замовнику індивідуального будівництва

ПАМ'ЯТКА

замовнику індивідуального будівництва

            Після отримання будівельного паспорта забудови земельної ділянки і подання Замовником, відповідно до статті 34 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» 2-х екземплярів повідомлення про початок виконання будівельних робіт щодо об'єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта / про зміну даних у повідомленні про початок виконання будівельних робіт щодо об'єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта, підписаного на кожній сторінці листом з повідомленням + (конверт з марками для повернення) до Центру надання адміністративних послуг міста Запоріжжя, за адресою: 69095, м. Запоріжжя, вул. Українська,50, тел. № 061-787 56 28 Замовник має право на виконання будівельних робіт.

            Замовник, відповідно до закону, несе відповідальність за повноту і достовірність даних, зазначених у поданих ним повідомленні про початок виконання будівельних робіт. Документи, що надають право на виконання будівельних робіт, є чинними до завершення будівництва.

            Будівництво має здійснюватися відповідно до схеми забудови земельної ділянки, яка є невід'ємною частиною будівельного паспорта, з урахуванням ДБН В.2.2.-15-2005 "Житлові будинки. Основні положення", ДБН 360-92** "Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень".

            Після завершення будівництва Замовникзвертається до організації, яка має відповідний кваліфікаційний сертифікат з інвентаризації нерухомого майна, за технічним паспортом на новобудову.

            Прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, які будувалися на підставі будівельного паспорта, згідно статті 35 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", здійснюєтьсяшляхом реєстрації Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Запорізькій області, на безоплатній основі, поданої Замовником до Центру надання адміністративних послуг міста Запоріжжя, за адресою: 69095, м. Запоріжжя, вул. Українська,50, тел. № 061-787 56 28 декларації про готовність об'єкту до експлуатації.

            Датою прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів є дата реєстрації декларації про готовність об'єкту до експлуатації.

             Зареєстрована декларація про готовність об'єкта до експлуатації є підставою для укладення договорів про постачання на прийнятий в експлуатацію об'єкт необхідних для його функціонування ресурсів - води, газу, тепла, електроенергії, включення даних про такий об'єкт до державної статистичної звітності та оформлення права власності на нього.

            Замовник відповідно до закону несе відповідальність за повноту та достовірність даних, зазначених у поданій ним декларації про готовність об'єкта до експлуатації, та за експлуатацію об'єкта без зареєстрованої декларації.

 За додатковою інформацією необхідно звертатися до відділу ЖКГ, архітектури та містобудування Пологівської міської ради. (телефон: 2 20 77)  

Четвер, 16 Листопада 2017 09:32 | Переглядів: 1148