Офіційний сайт Пологівської міської ради

Оголошення

Пологівська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Пологівська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації:
- нежитлове приміщення, загальною площею 302,9 м2 за адресою: Запорізька обл., м.Пологи, вул.Єдності,30, приміщення 3, спосіб приватизації – викуп;
- 2/3 частини житлового будинку, загальною площею 59,2 м2 за адресою: Запорізька обл., м.Пологи, провул. В.Жуковського,15, спосіб приватизації – конкурс.

Вимоги до претендентів: наявність відповідної кваліфікації оцінювачів; досвід СОД у проведенні оцінки майна; перелік оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна.

До участі у конкурсі можуть буди допущені суб’єкти оціночної діяльності, які мають сертифікат СОД, виданий відповідно до вимог чинного законодавства.

Учасники конкурсу надають до міської ради конкурсну документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтвердних документів. До підтвердних документів належать: заява на участь у конкурсі; копія установчого документа претендента; копія кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; письмові згоди оцінювачів; копія сертифіката СОД; інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів).

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, терміну виконання робіт (у календарних днях). У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або не своєчасного подання заяви претендент до участі у конкурсі не допускається.

Конкурсна документація подається супроводжувальним листом з описом підтвердних документів до 25.10.2017 (включно).

Конкурс відбудеться 01.11.2017 о 10-00 год. за адресою: Запорізька обл., м.Пологи, вул. Єдності, 24, телефон для довідок 2 22 39.

П'ятниця, 22 Вересня 2017 11:58 | Переглядів: 294