Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Оголошення

Пологівська міська рада Пологівського району Запорізької області оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Пологівська міська рада Пологівського району Запорізької області оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єкта комунальної власності нежитлового приміщення загальною площею 191,0 м2 за адресою: м.Пологи, вул.Магістральна,494, приміщення 2, що підлягає приватизації шляхом викупу.

Вимоги до претендентів: наявність відповідної кваліфікації оцінювачів; досвід СОД у проведенні оцінки майна;  перелік оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна.

До  участі у конкурсі можуть буди допущені суб’єкти оціночної діяльності, які мають сертифікат СОД, виданий відповідно до вимог чинного законодавства.

Учасники конкурсу надають до міської ради конкурсну документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтвердних документів. До підтвердних документів належать: заява на участь у конкурсі; копія установчого документа претендента; копія кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; письмові згоди оцінювачів; копія сертифіката СОД; інформація про претендента (документ, який  містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів).

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт,  терміну виконання робіт (у календарних днях). У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або не своєчасного подання заяви претендент до участі у конкурсі не допускається.

 Конкурсна документація подається супроводжувальним листом з описом підтвердних документів  до 19.02.2021 (включно).

Конкурс відбудеться 26.02.2021 о 10-00 год.  за адресою: Запорізька обл., Пологівський р-н, м.Пологи, вул.Єдності, 24, телефон для довідок (061) 65 2 22 39.

Четвер, 28 Січня 2021 09:10 | Переглядів: 267

закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]