Офіційний сайт Пологівської міської ради

Оголошення

Пологівська міська рада оголошує конкурс на оренду об’єкта комунальної власності

 

з/п

Місцезнаход-ження об’єкта оренди

Характеристика

майна

Площа

м 2

 

Вартість майна

за не залежною оцінкою грн.

Цільове призначення

1

Запорізька обл.,

м. Пологи,

вул.Дружби,103, приміщення1

Нежитлове приміщення прибудоване до 5-ти поверхового житлового будинку, складається з кімнат №№1-22, входи (2 шт.) окремі, оснащене інженерними мережами: електропостачанням, водопостачанням, каналізацією 

331,9

209 670,00

Розміщення об’єктів торгівлі, підприємств ресторанного господарства, сфери послуг та для інших соціально-побутових потреб населення

Конкурс на оренду нерухомого майна проводиться за таких умов:

проведення капітального, поточного ремонту; благоустрій орендарем прилеглої до об’єкту території; ефективність використання оренди (екологічна безпека, дотримання правил охорони праці, пожежної безпеки та санітарних правил); створення робочих місць; інші зобов’язання (пропозиції) щодо використання об’єкта.

Всі витрати, пов’язані з укладанням договору оренди, покладаються на орендаря.

Для участі у конкурсі  надаються наступні документи: заява; копія документа, що посвідчує особу учасника конкурсу (копія паспорту, ідентифікаційного коду для фіз.осіб); документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи (в т.ч. копія паспорту для юр.осіб); копії установчих документів (копія виписки з єдиного державного реєстру або копія свідоцтва про державну  реєстрацію та копія довідки про включення до єдиного державного реєстру); копія довідки про взяття на облік платника податку; копія ліцензії на здійснення виду діяльності (при необхідності); техніко-економічне обґрунтування оренди (варіанти поліпшення об’єкта оренди), зобов’язання(пропозиції) щодо виконання умов конкурсу, орендній платі та додаткові зобов’язання щодо експлуатації об’єкту та інше.

          Конкурсна документація подається супроводжувальним листом із описом підтвердних документів до міської ради  до 17-00 год. 13.01.2020 року.

Конкурс відбудеться 15.01.2020 року о 09-00 за адресою: м.Пологи, вул.Єдності, 24, телефон для довідок  2-22-39.

Четвер, 28 Листопада 2019 15:51 | Переглядів: 186