Офіційний сайт Пологівської міської ради

Оголошення

Пологівська міська рада оголошує конкурс на оренду об’єктів комунальної власності

з/п

Місцезнаход-ження об’єкта оренди

Характеристика

майна

Площа

м 2

 

Вартість майна за не залеж-ною оцінкою грн.

Цільове призначення

1

Запорізька обл.,

м. Пологи, вул. Привокзальна, 17, кабінет №22

 

Об’єкт оренди розташований в двоповерховій цегляній адміністративній будівлі. Вхід у вбудоване нежитлове приміщення загальний. Стан об’єкту задовільний

44,7

58 253

розміщення офісного приміщення

2

Запорізька обл.,

м. Пологи, вул. Державна,75, кабінет №74

 

Об’єкт оренди розташований на другому поверсі Будинку побуту. Вхід в нежитлове приміщення загальний. Стан об’єкту задовільний.

12,5

16 300

розміщення офісного приміщення

Конкурс на оренду нерухомого майна проводиться за таких умов:

проведення ремонту; благоустрій орендарем прилеглої до об’єкту території; ефективність використання оренди (екологічна безпека, дотримання правил охорони праці, пожежної безпеки та санітарних правил); створення робочих місць; інші зобов’язання (пропозиції) щодо використання об’єкта.

Всі витрати, пов’язані з укладанням договору оренди, покладаються на орендаря.

Для участі у конкурсі  надаються наступні документи: заява; копія документа, що посвідчує особу учасника конкурсу (копія паспорту, ідентифікаційного коду для фіз.осіб); документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи (в т.ч. копія паспорту для юр.осіб); копії установчих документів (копія виписки з єдиного державного реєстру або копія свідоцтва про державну  реєстрацію та копія довідки про включення до єдиного державного реєстру); копія довідки про взяття на облік платника податку; копія ліцензії на здійснення виду діяльності (при необхідності); техніко-економічне обґрунтування оренди (варіанти поліпшення об’єкта оренди), зобов’язання(пропозиції) щодо виконання умов конкурсу, орендній платі та додаткові зобов’язання щодо експлуатації об’єкту та інше.

Конкурсна документація подається супроводжувальним листом із описом підтвердних документів до міської ради  до 17-00 год. 22.04.2019 року.

Конкурс  відбудеться 24.04.2019 року о 10-00 за адресою: м.Пологи, вул. Єдності, 24, телефон для довідок  2-22-39.

Понеділок, 18 Березня 2019 15:25 | Переглядів: 77