Офіційний сайт Пологівської міської ради

Оголошення

Черга на влаштування дітей 2014-2017 року народження в комунальні дошкільні навчальні заклади міста станом на 01.04.2019

КДНЗ я/с №1 «Теремок»

Прізвище та ім'я дитини

Дата народження

1

Грунькіна Вероніка

20.08.2014

2

Онопрійко Євгеній

20.09.2014

3

Горенко Владислав   (с. Пологи)

28.11.2014

4

Максименко Дмитро («Казка»)

11.02.2015

5

Курносова Вероніка

12.06.2015

6

Раповинська Дарина

30.07.2015

7

Лафазан Анастасія

05.08.2015

8

Винник Ігор («Сонечко»)

16.05.2016

9

Кошкалда Аліна

05.06.2016

10

Тоцька Софія

24.11.2016

11

Колісник Софія («Буратіно» «Сонечко»)

12.12.2016

12

Донець Анна («Лисичка»)

18.03.2017

13

Кучерявенко Олександра («Сонечко»)

27.03.2017

14

Гусарєв Адріан («Лисичка»)

30.04.2017

15

Винник  Владислав («Сонечко»)

28.05.2017

16

Кайдаш Дмитро с.Пологи

09.06.2017

17

Веселов Олексій («Сонечко», «Казка»)

17.08.2017

18

Каплун Марія («Лисичка», «Казка»)

13.09.2017

19

Каплун Олександр («Лисичка», «Казка»)

13.09.2017

20

Фісун Міланія (Лисичка»)

22.09.2017

21

Матченко Поліна («Лисичка»)

05.10.2017

22

Цорулік Валерія («Віночок», «Лисичка»)

05.10.2017

23

Цесько Мирослава («Лисичка»)

27.11.2017

24

Крочак Кіра («Лисичка»)

15.12.2017

КДНЗ я/с №2 «Буратіно»

Прізвище та ім'я дитини

Дата народження

1

Гараніч Крістіна  с.Пологи

28.04.2014

2

Гулий Рома

01.07.2014

3

Отрішко Павло  («Сонечко» «Казка»)

27.04.2014

4

Жовніренко Ваня

23.06.2015

5

Ткач Гліб

17.06.2015

6

Лисенко Софія («Лисичка»)

06.07.2016

7

Гончаренко Коля

09.08.2016

8

Плетінь Аня

13.12.2016

9

Лукашенко Максим

16.11.2016

10

Балашова Злата

29.10.2016

11

Бут Варвара

05.10.2016

12

Навроцька Маша («Лисичка»)

04.08.2016

13

Сіряк Семен

22.10.2016

14

Пахоменко Вєроніка с. Пологи

14.07.2016

15

Кулініч Вєроніка

24.08.2016

16

Гринько Настя

29.09.2016

17

Колісник Софія («Теремок» «Сонечко»)

12.12.2016

18

Литвиненко Діана

03.05.2017

19

Лагода Давід

28.02.2017

20

Лагода Соня

28.02.2017

21

Кравчик Артур

20.01.2017

22

Кикош Олексій

14.04.2017

23

Тесленко Софія с. Воскресенка

09.05.2017

24

Кравцов Назар  («Лисичка») с.Пологи

23.05.2017

25

Ковтун Владік («Сонечко»)

28.01.2017

26

Гришко Максим («Лисичка», «Казка»)

06.01.2017

27

Бойко Максим («Лисичка»)с.Пологи

07.06.2017

28

Олійник Софія

28.12.2017

29

Бєлоглавська Софія

08.08.2017

30

Бруй Тимофій

10.08.2017

31

Вабілев Олександр («Лисичка»)

07.08.2017

32

Гонтар Маша

28.03.2017

33

Рвачов Матвій («Казка»)

03.05.2017

34

Кривицький Радислав («Сонечко»)

13.08.2017

35

Кононенко Давід («Лисичка»)

20.06.2017

36

Фенько Мілана («Лисичка»)

05.10.2017

37

Рябко Ангеліна («Сонечко», «Казка»)

07.07.2017

38

Москаленко Даша («Віночок»)

20.11.2017

39

Москаленко Олександр («Віночок»)

20.11.2017

40

Лубенець Каміла («Лисичка») с. Пологи

19.09.2017

41

Татьяненко Ольга

16.10.2017

42

Кириченко Вероніка («Сонечко») с. Пологи

09.03.2017

43

Чубашев Гліб («Сонечко» «Лисичка»)

07.07.2017

44

Глух Кіріл

16.03.2017

45

Манжос Андрій («Лисичка»)

24.12.2017

46

Голуб Анастасія

02.08.2017

47

Зашейко Віка

17.08.2017

48

Мінько Мирослава («Лисичка»)

14.04.2017

49

Петрович Назар

03.12.2017

50

Стрельбицька Вікторія («Казка»)

08.04.2017

51

Вернадська Меланія («Лисичка»)

05.02.2017

КДНЗ я/с №3 «Віночок» ПМР

Прізвище та ім’я дитини

Дата народження

1

Мельніков Кіріл

19.09.2016

2

Бруй Ростислав

26.10.2016

3

Філатов Андрій

02.10.2016

4

Мудра Марія

26.10.2016

5

Маймур Юлія

01.12.2016

6

Безверха Анна

21.09.2016

7

Антонець Олександра

23.01.2017

8

Жеребко Анастасія

27.02.2017

9

Вагіс Мілана

31.01.2017

10

Самара Артур

24.01.2017

11

Пащенко Ілля

22.03.2017

12

Волик Максим

24.05.2017

13

Комарін Андрій

14.06.2017

14

Кравчук  Даніель

06.07.2017

15

Сарбєєв Олег

17.05.2017

16

Лобода Мирослава

10.03.2017

17

Кувіка Даніл

05.09.2017

18

Бойко Аліса

22.07.2017

19

Вайновська Вікторія

31.05.2017

20

Сидоренко Кирил

10.10.2017

21

Войтенко Мілана

23.10.2017

22

Скрипаль Артем

07.11.2017

23

Хананов Тимур

05.12.2017

24

Ольшанський Артем

05.04.2017

25

Білошенко Олександр

21.11.2017

26

Черкасов Матвій

22.11.2017

27

Цорулік Валерія («Теремок», «Лисичка»)

05.10.2017

28

Хижня Діана с. Інженерне

18.05.2017

29

Бородавка Ксенія

30.09.2017

30

Нагурний Віктор

27.04.2017

31

Болєхан Кароліна

17.09.2017

32

Воронянська Діана

17.06.2017

33

Цикало Аліна

20.02.2017

34

Москаленко Дар’я («Буратіно»)

20.11.2017

35

Москаленко Олександр («Буратіно»)

20.11.2017

36

Шкроботько Олександр

28.07.2017

37

Васильєв Назар

20.11.2017

38

Кравченко Кіра

13.07.2017

39

Добришина Ніколь

20.01.2017

40

Черкун Марія

06.12.2017

КДНЗ я/с №4 «Сонечко» ПМР

Прізвище та ім’я дитини

Дата народження

1

Отрішко Павло («Буратіно» «Казка»)

27.04.2014

2

Бурима Мирослава

14.04.2015

3

Медвідь Євгенія

20.01.2016

4

Винник Ігор («Теремок»)

16.05.2016

5

Плетінь Ліза

02.08.2016

6

Плетінь Олена

02.08.2016

7

Колісник Софія ( «Теремок»,«Буратіно»)

12.12.2016

8

Ковтун Владислав («Буратіно»)

28.01.2017

9

Лось Поліна

14.06.2017

10

Чубашев Гліб («Буратіно», «Лисичка»)

07.07.2017

11

Веселов Олексій  («Теремок», «Казка»)

17.08.2017

12

Лихоман Олександр

25.01.2017

13

Рябко Ангеліна («Буратіно», «Казка»)

07.07.2017

14

Кривицький Радислав («Буратіно»)

13.08.2017

15

Пелешко Артур

24.11.2017

16

Цівка Костянтин

02.09.2017

17

Підставна Таїсія

13.09.2017

18

Медвідь Денис

01.07.2017

19

Копил Денис

08.04.2017

20

Потапов Тимофій

30.06.2017

21

Андрющенко Клім

01.09.2017

22

Хоменко Анна («Казка»)

27.05.2017

23

Болотін Дамір с. Пологи

30.06.2017

24

Кучерявенко Олександра («Теремок»)

27.03.2017

25

Кириченко Вероніка («Буратіно») с. Пологи

09.03.2017

26

Єрпульов Давід

25.10.2017

27

Лук’янов Богдан ( «Казка»)

25.07.2017

28

Кравченко Артур

06.10.2017

29

Піка Данііл

01.03.2017

30

Винник Владислав («Теремок»)

28.05.2017

31

Марченко Руслан

23.12.2017

32

Щетніков Владислав

27.09.2017

33

Мамедов Айган Анар-огли

24.07.2017

34

Лисенко Олександр

25.03.2017

35

Горбатко Іван («Лисичка»)

17.12.2017

КДНЗ я/с №5 «Лисичка» ПМР

Прізвище та ім'я дитини

Дата народження

1

Головатий Артемій  

03.08.2014

2

Бакута Кароліна

17.03.2015

3

Сергієнко Ангеліна

21.10.2015

4

Штанкевич Алла

02.11.2015

5

Бригидін Кирил

17.05.2015

6

Кириленко Марія

17.07.2015

7

Лагода Ілля

18.02.2015

8

Дятлов Дмитро  с.Воскресенка

25.11.2015

9

Кошовий Давід

17.12.2015

10

Хуршудян Аветік

20.11.2015

11

Плетінь Андрій

18.06.2015

12

Куковінець Платон

04.11.2016

13

Дорошенко Максим

26.01.2016

14

Ротко Максим

22.03.2016

15

Коломоєць Веніамін

30.04.2015

16

Кудряшов Андрій

03.11.2016

17

Цепа Вадим

24.11.2016

18

Кописова Аліна

15.10.2016

19

Навроцька Марія («Буратіно»)

04.08.2016

20

Лисенко Софія («Буратіно»)

06.07.2016

21

Лось Аліна

21.07.2016

22

Калюжний Артур

29.08.2016

23

Хілько Вероніка

09.06.2016

24

Севериненко Аліна («Казка»)

16.06.2016

25

Колеснік Вероніка («Казка»)

22.11.2016

26

Кириченко Софія

10.03.2016

27

Іваненко Марія

16.01.2017

28

Казнодій Михайло

12.03.2017

29

Донець Анна («Теремок»)

18.03.2017

30

Гончар Матвій

22.06.2017

31

Довгий Іван

01.08.2017

32

Бойко Максим («Буратіно»)

31.05.2017

33

Мінько Мирослава («Буратіно»)

14.04.2017

34

Гришко Максим («Буратіно», «Казка»)

06.01.2017

35

Кравцов Назар («Буратіно») с. Пологи

23.05.2017

36

Таран Євгеній

12.03.2017

37

Турубар Софія

13.06.2017

38

Садова Анастасія

29.01.2017

39

Колісник Руслан

21.07.2017

40

Веремійчук Данило

17.08.2017

41

Веремійчук Артем

17.08.2017

42

Гриценко Ліка

28.09. 2017

43

Шпаковський Данило с. Пологи

04.09.2017

44

Дмитренко Аліса

17.08.2017

45

Кім Кемаль («Казка»)

21.01.2017

46

Сахно Тимофій

04.07.2017

47

Черес Олексій

16.06.2017

48

Коломоєць Матвій

30.09.2017

49

Лубенець Каміла («Буратіно») с. Пологи

19.09.2017

50

Каплун Марія («Теремок», «Казка»)

13.09.2017

51

Каплун Олександр («Теремок», «Казка»)

13.09.2017

52

Фісун Міланія («Теремок»)

22.09.2017

53

Колеснік Христина

31.05.2017

54

Матченко Поліна («Теремок»)

05.10.2017

55

Коваленко Ілля («Казка»)

06.08.2017

56

Лебеденко Анастасія

16.10.2017

57

Жогло Стас

02.11.2017

58

Жогло Влад

02.11.2017

59

Гусаєв Адріан («Теремок»)

30.04.2017

60

Абакумець Кіріл («Казка»)

08.07.2017

61

Вабілев Олександр («Буратіно»)

07.08.2017

62

Харченко Матвій

02.05.2017

63

Чубашев Гліб («Буратіно» «Сонечко»)

07.07.2017

64

Будило Вікторія

10.09.2017

65

Крочак Кіра («Теремок»)

15.12.2017

66

Брегвадзе Давид

24.12.2017

67

Горбатко Іван («Сонечко»)

17.12.2017

68

Коваленко Вікторія

22.11.2017

69

Зубаш Злата  с.Пологи

04.10.2017

70

Цорулік Валерія («Віночок», «Теремок»)

05.10.2017

71

Волошин Артур

12.10.2017

72

Сьомак Мирослава

17.06.2017

73

Цесько Мирослава («Теремок»)

27.11.2017

74

Сердюк Єлизавета

25.08.2017

75

Манжос Андрій («Буратіно»)

04.12.2017

76

Кононенко Давід («Буратіно»)

20.06.2017

77

Гончар Іван («Казка»)

19.01.2017

78

Фенько Мілана («Буратіно»)

05.10.2017

79

Костюк Аріна («Казка»)

05.05.2017

80

Вернадська Міланія («Буратіно»)

05.02.2017

КДНЗ я/с №6 «Казка» ПМР

Прізвище та ім’я дитини

Дата народження

1

Овсянніков Тимофій

10.08.2014

2

Погрібниченко Кіріл

01.07.2014

3

Юрченко Давид

17.07.2014

4

Крамаренко Ангеліна

28.01.2014

5

Отрішко Павло («Буратіно» «Сонечко»)

27.04.2014

6

Максименко Діма («Теремок»)

11.02.2015

7

Стрельбіцька Ангеліна

26.04.2015

8

Безверха Богдана

29.11.2015

9

Саламатова Люба

17.12.2015

10

Волосович Марина

15.08.2016

11

Вакуленко Єлизавета

01.06.2016

12

Ковалевський Міша

31.12.2016

13

Лозицька Вероніка

02.09.2016

14

Щербаха Єгор

23.12.2016

15

Колеснік Вероніка (« Лисичка»)

22.11.2016

16

Сагач Єва

14.06.2016

17

Ніколаєнко Марк

19.06.2016

18

Севериненко Аліна («Лисичка»)

16.06.2016

19

Пругло Максим

16.11.2016

20

Вітковський Святослав

19.03.2016

21

Колісник Вікторія

          2016

22

Гончар Іван («Лисичка»)

19.01.2017

23

Кім Кемаль («Лисичка»)

21.01.2017

24

Костюк Аріна («Лисичка»)

05.05.2017

25

Рулевський Марк

09.03.2017

26

Рвачов Матвій («Буратіно»)

03.05.2017

27

Бондаренко Злата

17.02.2017

28

Попова Даріна

30.05.2017

29

Сазоненко Анна

22.06.2017

30

Гришко Максим («Буратіно», «Лисичка»)

06.01.2017

31

Костіна Мілана

14.06.2017

32

Курилець Саша

29.07.2017

33

Коваленко Ілля («Лисичка»)

06.08.2017

34

Матвієнко Добросвіт

14.08.2017

35

Гайдук Католіна

04.08.2017

36

Плотніков Ярослав

03.09.2017

37

Хоменко Анна («Сонечко»)

27.05.2017

38

Погрібніченко Аріна

26.08.2017

39

Лихоман Артем

07.10.2017

40

Каплун Марія  («Теремок», «Лисичка»)

13.09.2017

41

Каплун Олександр («Теремок», «Лисичка»)

13.09.2017

42

Зюзіна Ліда

21.11.2017

43

Веселов Олексій («Сонечко»)

17.08.2017

44

Рябко Ангеліна («Сонечко»)

07.07.2017

45

Абакумець Кіріл («Лисичка»)

07.082017

46

Кононенко Ясміна

28.05.2017

47

Стрельбіцька Вікторія («Буратіно»)

08.04.2017

48

Золотарьова Каміла

05.09.2017

49

Бутько Анастасія

26.07.2017

50

Лук’янов Богдан («Сонечко»)

25.07.2017

Четвер, 11 Квітня 2019 16:10 | Переглядів: 356