Офіційний сайт Пологівської міської ради

Оголошення

Пологівська міська рада оголошує конкурс на оренду об’єкта комунальної власності

з/п

Місцезнаход-женняоб’єкта оренди

Характеристика

майна

Площа,

грн.

 

Вартість майна за незалежною оцінкою, грн.

Цільове призначення

1

Запорізька обл.,

м. Пологи, пр. В.Жуковського,8/ вул. І.Чеберка,61

Одноповерхова цегляна нежитлова будівля, в частині якої розташовані нежитлові приміщення. Вхід до приміщень окремий. Стан об’єкту задовільний. Експлуатація    можлива  при умові проведення ремонту

58,9

182696,00  

розміщення офісних приміщень, об’єктів торгівлі, підприємств ресторанного господарства та для інших соціально-побутових потреб населення

Конкурс на оренду нерухомого майна проводиться за таких умов:

проведення капітального, поточного ремонту; благоустрій та утримання орендарем прилеглої до об’єкта території; ефективність використання об’єктів оренди (екологічна безпека, дотримання правил охорони праці, пожежної безпеки та санітарних правил); створення робочих місць; інші зобов’язання (пропозиції) щодо використання об’єкта.

Всі витрати, пов’язані з укладанням договору оренди, покладаються на орендаря.

Для участі у конкурсі  надаються наступні документи: заява; копія документа, що посвідчує особу учасника конкурсу (копія паспорту, ідентифікаційного коду для фіз.осіб); документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи (в т.ч. копія паспорту для юр.осіб); копії установчих документів (копія виписки з єдиного державного реєстру або копію свідоцтва про державну  реєстрацію та копія довідки про включення до єдиного державного реєстру); копія довідки про взяття на облік платника податку; копія ліцензії на здійснення виду діяльності (при необхідності); техніко-економічне обґрунтування оренди (варіанти поліпшення об’єкта оренди), зобов’язання(пропозиції) щодо виконання умов конкурсу, орендній платі та додаткові зобов’язання щодо експлуатації об’єкта і т.п.

            Конкурсна документація подається супроводжувальним листом із описом підтвердних документів до міської ради  до 17-00 год.   17.12.2018 року.

Конкурс  відбудеться 19.12.2018 року о 10-00 за адресою: м.Пологи, вул. Єдності, 24, телефон для довідок  2-22-39.

 

 

Понеділок, 19 Листопада 2018 11:56 | Переглядів: 51