Офіційний сайт Пологівської міської ради

Оголошення

Черга на влаштування дітей 2012-2016 року народження в дошкільні заклади міста станом на 01.10.2018

 

КДНЗ я/с №1 «Теремок»

Прізвище та ім'я дитини

Дата народження

1.

Шахова Софія      (с. Пологи)

03.09.2013

2

Грунькіна Вероніка

20.08.2014

3.

Горенко Владислав   (с. Пологи)

28.11.2014

4.

Курносова Вероніка

12.06.2015

5.

Раповинська Дарина

30.07.2015

6.

Лафазан Анастасія

05.08.2015

7.

Дядик Данило

31.03.2016

8.

Кошкалда Аліна

05.06.2016

9.

Лебідь Марія

30.06.2016

10.

Тоцька Софія

24.11.2016

 

 КДНЗ я/с №2 «Буратіно»

Прізвище та ім'я дитини

Дата народження

1.

Гараніч Крістіна   (с.Пологи)

28.04.2014

2

Гулий Рома

01.07.2014

3.

Жовніренко Ваня

23.06.2015

4.

Ткач Гліб

17.06.2015

5.

Халімонов Максим

14.04.2015

6.

Сторчак Артем (с.Пологи)

07.07.2016

7.

Плетінь Аня

13.12.2016

8.

Лукашенко Максим

16.11.2016

9.

Балашова Злата

29.10.2016

10.

Бут Варвара

05.10.2016

11.

Навроцька Маша

04.08.2016

12.

Сіряк Семен

22.10.2016

13.

Лисенко Софія

06.07.2016

14.

Ковальов Ростислав

14.08.2016

15

Пахоменко Вєроніка

14.07.2016

16.

Кулініч Вєроніка

24.08.2016

17.

Гринько Настя

29.09.2016

 

 

КДНЗ я/с №3 «Віночок» ПМР

Прізвище та ім'я дитини

Дата народження

1.

Мельніков Кіріл

19.09.2016

2.

Бруй Ростислав

26.10.2016

3.

Філатов Андрій

02.10.2016

4.

Мудра Марія

26.10.2016

5.

Сторчак Артем (с.Пологи)

07.07.2016

6.

Маймур Юлія

01.12.2016

7.

Безверха Анна

21.09.2016

 

КДНЗ я/с №4 «Сонечко» ПМР

Прізвище та ім'я дитини

Дата народження

1.

Медвідь Євгенія

20.01.2016

2.

Винник Ігор

16.05.2016

 

КДНЗ я/с №5 «Лисичка» ПМР

Прізвище та ім'я дитини

Дата народження

1.

Головатий Артемій

03.08.2014

2.

Реученко Гордій

24.04.2015

3.

Бакута Кароліна

17.03.2015

4.

Сергієнко Ангеліна

21.10.2015

5.

Штанкевич Алла

02.11.2015

6.

Бригидін Кирил

17.05.2015

7

Кириленко Марія

17.07.2015

8

Лагода Ілля

18.02.2015

9.

Дятлов Дмитро  (с. Чапаєвка)

25.11.2015

10.

Кошовий Давід

17.12.2015

11.

Хуршудян Аветік

20.11.2015

12.

Плетінь Андрій

18.06.2015

13.

Куковінець Платон

04.11.2016

14.

Дорошенко Максим

26.01.2016

15.

Ротко Максим

22.03.2016

16.

Коломоєць Веніамін

30.04.2015

17.

Кудряшов Андрій

03.11.2016

18.

Цепа Вадим

24.11.2016

19.

Кописова Аліна

15.10.2016

20.

Навроцька Марія

04.08.2016

21.

Лисенко Софія

06.07.2016

22.

Лось Аліна

21.07.2016

23.

Калюжний Артур

29.08.2016

24.

Хілько Вероніка

09.06.2016

25.

Севериненко Аліна

16.06.2016

26.

Дядик Данило

31.03.2016

27.

Колеснік Вероніка

22.11.2016

 

КДНЗ я/с №6 «Казка» ПМР

Прізвище та ім'я дитини

Дата народження

 

1.

Донгло-Кефак Адріан Мінлаєвич

27.10.2012

2.

Хоменко Маргарита

01.03.2012

3.

Петренко Данііл

13.06.2012

4.

Овсянніков Тимофій

10.08.2014

5.

Погрібниченко Кіріл

01.07.2014

6.

Юзепчук Марія

27.06.2014

7.

Юрченко Давид

17.07.2014

8.

Подлєсная Марія

02.08.2015

9.

Пеперина Злата

28.12.2015

10.

Чаус Мирослава

01.04.2015

11.

Стрельбіцька Ангеліна

26.04.2015

12.

Пастух Андрій

25.10.2015

13.

Безверха Богдана

29.11.2015

14.

Волосович Марина

15.08.2016

15.

Вакуленко Єлизавета

01.06.2016

16.

Кілімова Діана

22.09.2016

17.

Ковалевський Міша

31.12.2016

18.

Лозицька Вероніка

02.09.2016

19.

Щербаха Єгор

23.12.2016

20.

Кириченко Софія

10.03.2016

21.

Колеснік Вероніка

22.11.2016

22.

Юзепчук Аня

23.06.2016

23.

Рудьковський Даніель

30.07.2016

24.

Сагач Єва

14.06.2016

25.

Ніколаєнко Марк

19.06.2016

26.

Севериненко Аліна

16.06.2016

27.

Бадло Ярослав

23.06.2016

П'ятниця, 02 Листопада 2018 14:00 | Переглядів: 85