Офіційний сайт Пологівської міської ради

Оголошення

Пологівська міська рада оголошує конкурс на оренду об’єкту комунальної власності

Пологівська міська рада оголошує конкурс на оренду  об’єктів комунальної власності:

 

з/п

Місцезнаход-ження об’єкта оренди

Характеристика

майна

Площа

 

Вартість майна за незалежною оцінкою грн.

Цільове призначення

1

 

Запорізька обл.,

м. Пологи,

пров. В.

Жуковського,12

Нежитлове приміщення, розташоване в одноповерховій цегляній нежитловій будівлі                       літ. В,в. Вхід до приміщення загальний. Стан об’єкту задовільний.

6,2 м2

22674,00

Розміщення офісного приміщення,

комерційних банків та інше

2

Запорізька обл.,

м. Пологи,

вул. Магістральна

506, прим.2

Нежитлове приміщення, розташоване в п’ятиповерховому житловому будинку. Вхід в приміщення здійснюється по бетонних східцях. Стан об’єкту задовільний.

10,2 м2

12068,00

Розміщення

офісного приміщення

об’єктів торгівлі,

та для інших соціально-побутових потреб населення

 

Конкурс на оренду нерухомого майна проводиться за таких умов:

проведення ремонту; благоустрій та утримання орендарем прилеглої до об’єкта території; ефективність використання об’єктів оренди (екологічна безпека, дотримання правил охорони праці, пожежної безпеки та санітарних правил); створення робочих місць; інші зобов’язання (пропозиції) щодо використання об’єкта.

 Всі витрати, пов’язані з укладанням договору оренди, покладаються на орендаря.

Для участі у конкурсі  надаються наступні документи: заява; копія документа, що посвідчує особу учасника конкурсу (копія паспорту, ідентифікаційного коду для фіз.осіб); документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи (в т.ч. копія паспорту для юр.осіб); копії установчих документів (копія виписки з єдиного державного реєстру або копію свідоцтва про державну  реєстрацію та копія довідки про включення до єдиного державного реєстру); копія довідки про взяття на облік платника податку; копія ліцензії на здійснення виду діяльності (при необхідності); техніко-економічне обґрунтування оренди (варіанти поліпшення об’єкта оренди), зобов’язання(пропозиції) щодо виконання умов конкурсу, орендній платі та додаткові зобов’язання щодо експлуатації об’єкта і т.п.

          Конкурсна документація подається супроводжувальним листом із описом підтвердних документів до міської ради  до 17-00 год. 06.08.2018 року.

Конкурс  відбудеться 08.08.2018 року о 10-00 за адресою: м.Пологи, вул. Єдності, 24, телефон для довідок  2-22-39.

Четвер, 05 Липня 2018 13:02 | Переглядів: 137