Офіційний сайт Пологівської міської ради

Оголошення

Пологівська міська рада оголошує конкурс на оренду об’єкту комунальної власності (Армійська, 1)

з/п

Місцезна-ходження об’єкта оренди

Характеристика

майна

Загаль-на

площа

 

Вартість майна за незалежною оцінкою грн.

Цільове призначення

1

 

Запорізька обл.,

 м. Пологи,

вул. Армійська, 1

Нежитлове приміщення літ. «А-а» кімнати №2-1, 2-2; № 3-1 - 3-9; №4-1 -  4-3; нежитлове приміщення літ. «В» кімната №2-1; гараж літ.«Б» кімната №1-1. Стан об’єкту задовільний.

241,3 м2

141863,00

Розміщення складських приміщень, гаражів та інших соціально-побутових потреб населення

Конкурс на оренду нерухомого майна проводиться за таких умов:

проведення ремонту приміщення; благоустрій та утримання орендарем прилеглої до об’єкта території; ефективність використання об’єктів оренди (екологічна безпека, дотримання правил охорони праці, пожежної безпеки та санітарних правил); створення робочих місць; інші зобов’язання (пропозиції) щодо використання об’єкта.

Всі витрати, пов’язані з укладанням договору оренди, покладаються на орендаря.

Для участі у конкурсі  надаються наступні документи: заява; копія документа, що посвідчує особу учасника конкурсу (копія паспорту, ідентифікаційного коду для фіз.осіб); документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи (в т.ч. копія паспорту для юр.осіб); копії установчих документів (копія виписки з єдиного державного реєстру або копію свідоцтва про державну  реєстрацію та копія довідки про включення до єдиного державного реєстру); копія довідки про взяття на облік платника податку; копія ліцензії на здійснення виду діяльності (при необхідності); техніко-економічне обґрунтування оренди (варіанти поліпшення об’єкта оренди), зобов’язання(пропозиції) щодо виконання умов конкурсу, орендній платі та додаткові зобов’язання щодо експлуатації об’єкта і т.п.

Конкурсна документація подається супроводжувальним листом із описом підтвердних документів до міської ради  до 17-00 год.   09.07.2018 року.

Конкурс  відбудеться 11.07.2018 року о 10-00 за адресою: м.Пологи, вул. Єдності, 24, телефон для довідок  2-22-39.

Середа, 30 Травня 2018 16:51 | Переглядів: 111