Офіційний сайт Пологівської міської ради

Оголошення

Пологівська міська рада оголошує конкурс на оренду об’єктів комунальної власності

 

з/п

Місцезнаход-ження об’єкта оренди

Характеристика

майна

Площа

 

Вартість майна за незалежною оцінкою грн.

Цільове призначення

1

 

Запорізька обл.,

 м. Пологи,

вул. Армійська, 1

Вбудоване в одноповерхову будівлю нежитлове приміщення складу літ. «В», складається з кімнат №1-1, 1-2. Входи до приміщення  окремі та знаходяться з  дворового фасаду будівлі. Експлуатація  нежитлового приміщення  можлива  при умові проведення ремонту.

 

95,8 м2

61318,00

Розміщення складських приміщень, гаражів та інших соціально-побутових потреб населення

2

Запорізька обл.,

 

м. Пологи,

вул. Магістральна,

504, приміщення 6

Вбудоване в цокольний поверх житлового багатоквартирного будинку нежитлове приміщення складається з кімнати №1 та кімнати №2.Вхід до приміщення окремий і здійснюється з фасаду п’ятиповерхового житлового будинку по бетонним східцям.Експлуатація  нежитлового приміщення  можлива  при умові проведення ремонту.

136,8 м2

97471,00

Розміщення об’єктів торгівлі, підприємств ресторанного господарства та для інших соціально-побутових потреб населення

Конкурс на оренду нерухомого майна проводиться за таких умов:

проведення капітального, поточного ремонту; благоустрій та утримання орендарем прилеглої до об’єкта території; ефективність використання об’єктів оренди (екологічна безпека, дотримання правил охорони праці, пожежної безпеки та санітарних правил); створення робочих місць; інші зобов’язання (пропозиції) щодо використання об’єкта.

Всі витрати, пов’язані з укладанням договору оренди, покладаються на орендаря.

Для участі у конкурсі  надаються наступні документи: заява; копія документа, що посвідчує особу учасника конкурсу (копія паспорту, ідентифікаційного коду для фіз.осіб); документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи (в т.ч. копія паспорту для юр.осіб); копії установчих документів (копія виписки з єдиного державного реєстру або копію свідоцтва про державну  реєстрацію та копія довідки про включення до єдиного державного реєстру); копія довідки про взяття на облік платника податку; копія ліцензії на здійснення виду діяльності (при необхідності); техніко-економічне обґрунтування оренди (варіанти поліпшення об’єкта оренди), зобов’язання(пропозиції) щодо виконання умов конкурсу, орендній платі та додаткові зобов’язання щодо експлуатації об’єкта і т.п.

            Конкурсна документація подається супроводжувальним листом із описом підтвердних документів до міської ради  до 17-00 год.   29.01.2018 року.

Конкурс  відбудеться 31.01.2018 року о 10-00 за адресою: м.Пологи, вул. Єдності, 24, телефон для довідок  2-22-39.

 

 

Вівторок, 02 Січня 2018 08:41 | Переглядів: 111