Офіційний сайт Пологівської міської ради

Новини

В доповнення до інформації «Для власників нерухомості, розташованої на території міста Пологи», розміщеної на сайті Пологівської міської ради 06.12.2017

     Відповідно до ст.206 Земельного кодексу України використання землі в Україні є платним. Об'єктом плати за землю є земельна ділянка.

     Відділ з питань регулювання земельних відносин Пологівської міської ради звертається до власників нерухомого майна з пропозицією оформити право на землю та надає такі роз,яснення.

       1.Для вирішення питання щодо встановлення меж та оформлення права власності на земельні ділянки під житловими будинками пропонуємо  замовити виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості). Така документація включає в себе акт погодження меж землекористування з суміжними землекористувачами, закріплення меж в натурі (на місцевості) межовими знаками та подальшу державну реєстрацію  земельної ділянки в Державному земельному кадастрі.

      Наголошуємо на тому, що державна реєстрація земельної ділянки скасовується Державним кадастровим реєстратором, який здійснює таку реєстрацію, у разі - коли протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на неї не зареєстроване з вини заявника, - на підставі інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, отриманої шляхом безпосереднього доступу до зазначеного Реєстру.

Отже, громадяни, в яких була виготовлена технічна документація із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та які отримали витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, протягом року з дати державної реєстрації земельної ділянки повинні звернутись до міської ради для затвердження такої документації та оформлення прав на неї.

В разі не оформлення прав на землю в установлені законодавством терміни необхідно буде замовляти ще раз розроблення технічної документації.

 2.Власникам нерухомості, яка використовується для здійснення підприємницької діяльності( магазини, складські будівлі, тощо) необхідно оформити право оренди земельними ділянками, для чого звернутись до відділу з документами на нерухоме майно та подати відповідну заяву.

Додатково повідомляємо, що в місті Пологи розробники документації із землеустрою знаходяться за такими адресами:

       1. Приватне підприємство «Томаківка», м.Пологи, вул.Привокзальна,17.

       2. Пологівсько-Більмацький районний виробничий відділ Запорізької регіональної філії ДП «Центр ДЗК», м.Пологи, вул.Привокзальна,17.

       3. Приватне підприємство «Земельне право», м.Пологи, вул.Єдності,10.

       Також замовити розроблення документації із землеустрою  можливо і в інших організаціях, які відповідають вимогам ст.26 Закону України «Про землеустрій».

       Понеділок, 18 Грудня 2017 15:04 | Переглядів: 333