Офіційний сайт Пологівської міської ради

Новини

Міська влада шанує свох героїв і патріотів

Сьогодні, 19 лютого, напередодні відзначення Дня Гідності та Свободи, пологівський міський голова Юрій Коноваленко разом із першим заступником Юрієм Вєтровим та секретарем виконавчого комітету Пологівської міської ради Оксаною Ковалевською відвідали могилу нашого земляка, героя АТО Артема Корнєва. Пам’ять справжнього захисника України вони вшанували хвилиною мовчання та піднесли квіти до могили.

 

Нагадаємо, 23-річний Артем загинув 29 жовтня внаслідок обстрілу позицій українських військовослужбовців під Маріуполем. Після анексії Криму пологівець не зрадив Україну, продовживши службу у Миколаєві.

 

Пологівці пам‘ятають про земляка, який віддав своє життя за мир на Батьківщині, став прикладом мужності, сили та патріотизму. Про хлопця нагадуватиме не тільки шкільний музей та меморіальна дошка на будівлі гімназії «Основа», в якій він навчався. Під час зустрічі із вчителями міських шкіл Юрій Коноваленко зазначив, що в місті обов‘язково з‘явиться вулиця, названа ім‘ям сміливого хлопця, який залишив по собі таку героїчну пам‘ять та пожертвував своїм життям заради миру на рідній землі. Вчителі підтримали цю пропозицію, як і робоча група з перейменування вулиць та провулків.

 

Сьогодні міський голова підписав розпорядження щодо перейменування. Так у місті Пологи з‘явилася вулиця Артема Корнєва (колишня вул. Фрунзе). Сподіваємося, що для пологівців це буде не просто топонімічна назва!
Пологівщина пишається Артемом, вічна йому пам’ять та слава герою України!П'ятниця, 19 Лютого 2016 14:06 | Переглядів: 331