Офіційний сайт Пологівської міської ради

Новини

На що скаржилися сьогодні міському голові?

    Сьогодні, у понеділок, 15 лютого, у Пологівській міській раді відбулася пряма телефонна лінія, під час якої поставили запитання міському голові Юрію Коноваленку та його команді вісім мешканців Поліг.

 

    Двоє пологівців скаржилися на поганий зв'язок (а де і його відсутність) провідного радіо, мешканці пров. Вільного просили налагодити роботу вуличного ліхтаря. Звернулися цього дня до міського голови і з проханням про надання дров для опалювання оселі. Жителька Червоного виселку нагадала про проблему щодо бродячих собак.


    Стурбувало пологівців також повідомлення про відключення газу в центральній частині міста, яке планується на середу, 17 лютого. На всі питання були надані компетентні відповіді та деякі взяті на виконання і контроль.


    Просили допомоги у Юрія Коноваленка мешканці будинку № 17 по пров. Станційному, у під’їзді якого нещодавно сталася пожежа. Деякі мешканці під’їзду відмовляються здавати кошти на ремонт і перекладають ремонтні роботи на плечі міської ради. У результаті бесіди було вирішено, що побілка в під’їзді буде здійснена силами та коштами КУП «Житло-Сервіс», натомість, мешканці горілого під’їзду придбають за власний кошт фарбу. Так спільними зусиллями вдасться вирішити проблему.

 

Понеділок, 15 Лютого 2016 23:03 | Переглядів: 345