Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Вчителі Пологівської громади отримали ноутбуки в рамках проєкту «Ноутбук кожному вчителю»

Сьогодні, 30 листопада, Пологівська громада отримала 77 ноутбуків, які будуть розподілені між комунальними закладами загальної середньої освіти для організації дистанційного навчання.

Придбання ноутбуків було здійснено в рамках проєкту «Ноутбук кожному вчителю» на засадах співфінансування державної субвенції та місцевого бюджету.

Співфінсування з міського бюджету Пологівської міської ради склало 10%, або 131 809 грн.

Захід був здійснений відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 403 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи, спрямовані на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками під час навчального процесу у закладах загальної середньої освіти» та розпорядження голови обласної державної адміністрації № 325 «Про придбання у 2021 році ноутбуків для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти та їх філій для організації дистанційного навчання та засобів захисту, необхідних для організації протиепідемічних заходів під час проведення основної та додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання».

Нагадаймо, що за національною програмою «Ноутбук кожному вчителю» Міністерство цифрової трансформації України та Міністерство освіти і науки України цьогоріч планують забезпечити ноутбуками понад 60 тисяч вчителів. На це у держбюджеті було передбачено додаткове фінансування - 1 млрд гривень на боротьбу з COVID-19 та його наслідками під час освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти.Вівторок, 30 Листопада 2021 16:08 | Переглядів: 428

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]