Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Пологівска громада на шляху діджиталізації

Пологівській міський голова Юрій Коноваленко взяв участь онлайн-конференції «Цифрова трансформація Запорізької області», яка пройшла сьогодні в Запорізькій обласній раді. Партнером онлайн-конференції виступило Міністерство цифрової трансформації України.

Захід був присвячений:

  • висвітленню діяльності та пріоритетних завдань Мінцифри в напрямі розвитку регіонів;
  • поглибленню співпраці між Міністерством та обласною владою в контексті цифрової трансформації Запорізького регіону;
  • налагодженню взаємодії з громадами Запорізької області щодо цифровізації;
  • обміну успішними кейсами реалізації цифрових проєктів.

Участь в конференції прийняли голова Запорізької обласної ради Олена Жук, голова Запорізької ОДА Олександр Старух, депутати Запорізької облради Маргарита Трипольська, Оксана Бугайчук, Олексій Бєліков.

Увагу питанням діджиталізації Запорізької області приділила заступник Міністра цифрової трансформації Валерія Іонан, яка наголосила, що цифрова трансформація регіону – це ключ до покращення життя пересічних людей. Вже сьогодні для реалізації цієї цілі Мінцифра запровадила посаду CDTO - цифрового реформатора, який допомагатиме не лише створювати, але й втілювати стратегію цифрової трансформації громади.

Депутат Запорізької обласної ради Маргарита Трипольська презентувала результати опитування 67-ми громад Запорізької області щодо проблемних питань цифровізації. Стратегії цифрової трансформації мають 10 громад, електронний документообіг впроваджено в 11 громадах, електронні запити та звернення запровадили 39 запорізьких громад, електронні консультації – 56. 21 громада має Громадський бюджет, 39 – електронні петиції.

Своїми успішними кейсами приїхали поділитись голови провідних громад регіону.

Під час свого виступу Юрій Коноваленко презентував електронні сервіси, які сьогодні доступні мешканцям Пологівської громади.

Так, на сайті Пологівської міської ради жителі громади можуть знайти:
«Відкрите місто» - платформу для взаємодії мешканців з місцевою владою та комунальними підприємствами, а також для самоорганізації громадян. За допомогою неї громадяни можуть подати звернення щодо питань благоустрою території громади;
«Петиції» - сервіс, який дає можливість громадянам донести свої ініціативи до влади та подати петиції;
Бюджетний симулятор - інструмент, який представляє складні цифри про наявні бюджетні ресурси у доступному для звичайних мешканців вигляді;
«Міська маршрутка» - сервіс пошуку громадського транспорту в Пологівскій громаді;
Електронна черга в заклади дошкільної освіти.

На сьогоднішній день спеціалісти Пологівської міської ради працюють над оновленням сайту та підключенням нових сервісів, які зроблять життя громадян комфортнішим та простішим в плані отримання послуг.

В результаті сьогоднішньої конференції була створена спільнота громад Запорізької області «цифрова громада» на базі Координаційно-дорадчої ради з питань місцевого самоврядування та регіонального розвитку при голові Запорізької обласної ради у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України.Вівторок, 23 Листопада 2021 16:53 | Переглядів: 176

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]