Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Стартують громадські обговорення проєкту Стратегії розвитку Пологівської МТГ на 2021-2028 роки

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ
ПОЛОГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Згідно з розпорядженням міського голови, з 1 по 30 вересня 2021 року відбудуться громадські обговорення проєкту Стратегії розвитку Пологівської МТГ на 2021-2028 роки.

Під час консультацій, спрямованих на знайомство з Вашою думкою щодо проєкту Стратегії, ми розраховуємо на Ваші зауваження та пропозиції, які дозволять доповнити або розширити пропозиції щодо можливих напрямків розвитку громади, включаючи конкретні заходи виконання Стратегії розвитку.

Нам важливо почути думку кожного мешканця нашої громади щодо стратегічних цілей розвитку та шляхів їх досягнення, визначених у проєкті Стратегії.

Дати та місця Громадських слухань з метою обговорення проєкту Стратегії визначені у розпорядженні міського голови, яке можна завантажити нижче.

Також Ви можете до 30 вересня 2021 року надіслати свої зауваження та пропозиції стосовно проєкту Стратегії на електронну поштову скриньку econom-v@ukr.net або подати на паперових носіях до відділу економічного розвитку виконавчого комітету Пологівської міської ради за адресою: м. Пологи, вул.Єдності, 24, кабінет № 18.

Усі зауваження та пропозиції будуть опрацьовані робочою групою для врахування в документі Стратегії.

Зі змістом Стратегії розвитку Пологівської МТГ на 2021-2028 роки можна ознайомитися нижче.Розпорядження громадські консультації 18.06.2019.docx

Konsultacje_Polohivska_2021-09-01.pdf

Середа, 01 Вересня 2021 13:07 | Переглядів: 556

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]