Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Про порядок призначення та реєстрації помічника дієздатної фізичної особи, яка за станом здоров'я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов'язки

З метою забезпечення прав та інтересів повнолітніх дієздатних фізичних осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки, виконавчий комітет Пологівської міської ради надає інформацію щодо порядку призначення та реєстрації помічника дієздатної фізичної особи, яка за станом здоров'я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов'язки.

Помічник призначається на підставі договору про надання допомоги дієздатній фізичній особі, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки.

Помічник має право на одержання пенсії, аліментів, заробітної плати, поштової кореспонденції, що належать фізичній особі, яка потребує допомоги.

Помічник має право вчиняти дрібні побутові правочини в інтересах особи, яка потребує допомоги, відповідно до наданих йому повноважень.

Помічник представляє особу в органах державної влади, органах місцевого самоврядування та організаціях, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення.

Помічник може представляти особу в суді лише на підставі окремої довіреності.

Обсяг повноважень помічника та оплатність послуг визначаються за домовленістю сторін.

Для призначення помічника дієздатної фізичної особи до виконавчого комітету Пологівської міської ради Пологівського району Запорізької області, як органу опіки та піклування, подається наступний пакет документів:

дієздатною фізичною особою, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки:

1) заява;
2) копія паспорта;
3) довідка з місця реєстрації (проживання) дієздатної фізичної особи;
4) документи, які підтверджують незадовільний стан фізичного здоров’я, дієздатної особи, внаслідок якого вона потребує сторонньої допомоги при здійсненні своїх прав і виконанні обов’язків;
5) довідки чи висновки медичної установи (лікаря нарколога та лікаря психіатра) про те, що дієздатна фізична особа не має психічних і наркологічних захворювань;

6) копія договору про надання допомоги дієздатній фізичній особі, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки, із визначеним колом повноважень помічника.

фізичною особою, яка бажає бути помічником дієздатної фізичної особи, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки:

1) заява;
2) копія паспорта;
3) довідка з місця реєстрації (проживання) фізичної особи;
4) довідки чи висновки медичної установи (лікаря нарколога та лікаря психіатра) про те, що дієздатна фізична особа не має психічних і наркологічних захворювань.


За більш детальною інформацією щодо умов та переліку необхідних документів для призначення та реєстрації помічника дієздатної фізичної особи, яка за станом здоров'я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов'язки, необхідно звернутись до відділу соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету Пологівської міської ради за адресою: м. Пологи, вул. Єдності, 30, каб. № 10, або за телефоном 0990468434.

 Понеділок, 22 Лютого 2021 13:49 | Переглядів: 164

закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]