Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Голова Запорізької ОДА Олександр Старух відвідав об’єкти галузі охорони здоров’я Пологівщини

У вівторок, 19 січня, Пологівський район з робочим візитом відвідав голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух.

Як висловився сам очільник ОДА, метою візиту став процес укрупнення районів, який відбувся наприкінці минулого року, перевірка втілення в життя президентської програми «Велике будівництво» та ознайомлення із соціально-політичною ситуацією на території загалом.

Участь у візиті взяли голова Пологівської громади Юрій Коноваленко, голова Пологівської РДА Артур Крупський, голова Пологівської районної ради Сергій Калашник, головний лікар КП «Пологівський ЦПМСД» Анна Дуб та головний лікар КНП «Пологівська БЛІЛ» Роман Кравченко.

Галузь охорони здоров’я, за словами Олександра Старуха, є головною темою 2021 року в Запорізькій області. Адже пандемія, яка розпочалася минулого року і триває по сьогодні, довела, що жодна галузь життєдіяльності території не є такою важливою та незахищеною, як медична.

Саме тому особливу увагу очільник Запорізької ОДА присвятив амбулаторії групової практики в селі Пологи та реконструкції приймального відділення КНП «Пологівська БЛІЛ», які стали першими об’єктами під час робочого візиту на Пологівщину.

Будівництво амбулаторії в селі Пологи було розпочате ще у 2018 році. Для завершення будівництва необхідно виділення коштів у розмірі близько 2 млн грн. У такому випадку всі роботи будуть завершені у короткий термін - за три місяці.

Після відкриття амбулаторія надаватиме послуги населенню з первинної медико-санітарної допомоги, а також невідкладну медичну допомогу. Ці послуги зможуть отримувати більше 3700 мешканців Пологівського старостинського округу.

Під час візиту до КНП «Пологівська БЛІЛ» Олександр Старух оглянув стан реконструкції приймального відділення, яку за умови дофінансування заплановано завершити до 1 квітня. Це одне з дев'яти приймальних відділень, де роботи відбуваються у рамках програми президента України «Велике будівництво».

У відділенні ще необхідно завершити внутрішнє оздоблення, електромонтажні роботи, монтаж систем водопостачання та каналізації. Будівельна готовність становить 80%. На монтаж чекають і комп’ютерний томограф та рентген, для яких вже готують кабінети. Загалом для завершення реконструкції потрібно близько 3 млн грн. На думку Олександра Старуха, у цьому питанні громади Пологівського району мають об’єднатися, адже КНП «Пологівська БЛІЛ» є опорною лікарнею, куди їдуть лікуватися мешканці Токмака, Розівки, Гуляйполя, Оріхова та інших територій укрупненого Пологівського району. З боку Запорізької ОДА голова також пообіцяв підтримку та сприяння.

Під час візиту Олександр Старух в КУ «Пологівський РБК» провів зустріч з 15 головами громад та 6 головами райдержадміністрацій Пологівського району. Участь у заході взяли керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко та народний депутат України Павло Мельник.

Виступаючи перед присутніми Олександр Старух наголосив, що процес децентралізації та передачі повноважень громадам триває. Незважаючи на це координаційні функції райдержадміністрацій нікуди не дінуться. Їх замінять префектури. Голова ОДА також наголосив на важливості збереження в об’єднаних громадах не тільки матеріальної бази та мереж, але й кваліфікованих кадрів, які мають величезний досвід роботи в органах місцевого самоврядування.

Підсумовуючи свій візит, Олександр Старух відзначив, що незважаючи на величезний спектр та складність завдань, які стоять перед керівництвом території Пологівського району, представницька та виконавча влада працюють злагоджено, а це найголовніше.

На останок робочого візиту голова ОДА відвідав одне з провідних підприємств Пологівського району ПрАТ «Пологівський ОЕЗ» та ознайомився з виробництвом.

 Більше фото на сторінці Пологівської громади у фейсбук Середа, 20 Січня 2021 08:57 | Переглядів: 241

закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]