Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Листопад 2020 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24  
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

Новини

Пологівська ОТГ учасник проєкту «Внутрішньо переміщені особи та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог»

Проєкт передбачає застосування методології Мобілізації громад для розширення можливостей у 4 областях України - Запорізькій, Харківській, Полтавській, Київській, оскільки саме використання цієї методології сприяє подоланню нерівності, залученню усіх членів громади до процесів прийняття рішень щодо надання послуг, розвитку на місцевому рівні та відновлення безпеки громади, а також вирішенню ситуацій, під час яких жінки різних цільових аудиторій стикаються з різноманітними формами дискримінації. Методологія мобілізації громад допомагає вразливим жінкам і чоловікам розуміти свої права, розбудовувати власний потенціал, посилювати зв’язки з іншими членами громади і визначати пріоритетні заходи, що сприятимуть дотриманню їхніх прав.

У Запорізькій області проєкт реалізується в трьох громадах - Пологівській, Преображенській та Приазовській.

Завдання проєкту:
1) зміцнити потенціал та мотивацію вразливих категорій населення, спираючись на підходи впровадження гендерної рівності, запобігання та боротьби з різними видами насильства, запровадження гендерного бюджетування, через ефективні комунікації та адвокацію;
2) покращити діалог в громадах;
3) сприяти співпраці між вимушеними переселенцями та місцевими органами влади.
У Запорізькій області партнерська організація - ГО "Укрпростір" - виконує роль координатора з мобілізації вразливих груп населення в трьох обраних громадах, а також осередка, де ініціативні групи (групи самодопомоги), створені в рамках проектної діяльності зможуть отримати консультаційну та інформаційну підтримку впродовж реалізації проекту.

Координаторка проєкту - Наталя Селюкова, долучена до впровадження проєкту Ксенія Божкова.

19 листопада відбулася перша установча зустріч відібраних громад з координаторами проєкту, на якій було окреслено подальші кроки співпраці.

Проєкт спрямований на жителів сільської місцевості. Одним із перших кроків в рамках участі у заході є формування групи самодопомоги та визначення мобілізаторки групи самодопомоги.

Група самодопомоги - це від 5 до 15 членів та членкинь з одного населеного пункту, які об’єднують свої здібності та створюють достатній потенціал для вжиття заходів з метою покращення якості їхнього життя.

Переваги груп самодопомоги: жінки та чоловіки з уразливих категорій отримують можливість поєднати свої зусилля, навички, знання та досвід для визначення ключових питань і проблем, з якими вони стикаються у своїй громаді, а у подальшому – і визначення можливих шляхів їх вирішення.

Учасники групи матимуть можливість розробити власний проєкт та подати його на конкурс міні-грантів.субота, 21 Листопада 2020 08:00 | Переглядів: 140