Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Листопад 2020 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24  
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

Новини

Пологівська ОТГ переможець конкурсу «Чиста вода – здорова громада»

Цього року Пологівська міська об’єднана територіальна громада прийняла участь у всеукраїнському конкурсі для ОТГ, що є членами Всеукраїнської Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація ОТГ» - «Чиста вода – здорова громада».

Організаторами «Конкурсу» виступили Всеукраїнська Асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація ОТГ» за сприяння ГО «Всеукраїнське водне товариство WaterNet». Замовник - ТОВ «НВО «Екософт».

Метою «Конкурсу» є підвищення обізнаності щодо якості питної води в Україні та держаної водної політики, а також популяризація сучасних методів очистки води для водоканалів ОТГ.

Завдання «Конкурсу»:
- ситуаційне дослідження щодо стану існуючої інфраструктури сектору водопостачання (ВП), а також якості питної води в ОТГ;
- впровадження сучасних методів очистки води в обраних ОТГ.

19 листопада Асоціацією ОТГ в рамках проєкту «Клімат це - ми», який реалізується спільно зі Спілкою «Бізнес за Партнерство» та ГО «Центр розвитку громад» проведено вебінар, за темою «Дорожня карта» будівництва та реконструкції систем централізованого питного водопостачання із застосуванням новітніх технологій та обладнання».

По завершенню вебінару організаторами було оголошено переможців конкурсу «Чиста вода - здорова громада» в номінаціях «Локальна водопідготовка» та «Реконструкція малого водоканалу: модульні установки».

Пологівська ОТГ стала переможцем у номінації «Реконструкція малого водоканалу: модульні установки».

В рамках конкурсу громади отримають 15% скидку на обладнання ТОВ «НВО Екософт», пільговий період його обслуговування, аудит існуючого обладнання та експертний супровід проекту.

Деталі за тутНа сайт про результати конкурсу.docx

П'ятниця, 20 Листопада 2020 14:29 | Переглядів: 165