Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Дні сталої енергії

В Пологівській громаді стартують «Дні сталої енергії 2020»

«Дні сталої енергії» - це подія, яка має на меті підвищення суспільного усвідомлення ефективного споживання енергоресурсів, поінформованості населення громади щодо переваг впровадження відновлюваних джерел енергії в рамках загальноєвропейської політики протидії глобальній зміні клімату.

Цього року захід, присвячений Дням енергії, став повністю цифровим! Дні сталої енергії 2020 в Пологівській міській об’єднаній територіальній громаді пройдуть в онлайн форматі під назвою: «Поза межами кризи: чиста енергія для зеленого відновлення та зростання».

В рамках проведення заходів заплановано ряд онлайн-подій, в яких можуть взяти участь усі бажаючі. Це конкурси для дітей та дорослих, фотоконкурс, квест, вікторина, змагання за звання кращого енергоменеджера дошкільного навчального закладу, різноманітні ігри, а також підбірка тематичних фільмів та мультфільмів.

Для енергоменеджерів громадських будівель заплановано вебінар на тему «Енергомоніторинг в громадських будівлях. Поради з енергозбереження».

Не зважаючи на проведення заходів в режимі онлайн, програма є насиченою та інформативною. Долучайтесь до заходів, приймайте участь у конкурсах! Ми з нетерпінням чекаємо на Вас!

«Дні сталої енергії» у Пологівській міській об’єднаній територіальній громаді триватимуть з 20 до 22 жовтня 2020 року.
Обов’язково ознайомтесь з програмою онлайн-подій цього року та реєструйтесь на участь у заходах!

ПРОГРАМУ ОНЛАЙН-ЗАХОДУ можна переглянути нижче.

 Програма Дні сталої енергії.docx

Четвер, 08 Жовтня 2020 11:42 | Переглядів: 3084

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]