Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Жовтень 2020 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24 31
Нд 4 11 18 25  

Новини

Конкурс «Моя історія футболу»

ГО «Десяте квітня» запрошує вас взяти участь у соціально вагомому конкурсі «Моя історія футболу» та вебінарі з тренером по футболу зі Швеції, які проходитимуть за підтримки The Fare network, в межах загальноєвропейських та всесвітніх заходів the Football People action weeks з 8 по 22 жовтня 2020 року.

Цьогорічні події в межах the Football People action weeks складатимуть з двох заходів:

  • конкурс «Моя історія футболу»
  • вебінар з тренером по футболу зі Швеції

Мета заходів:

Привернути увагу до теми заборони дискримінації за будь-якими ознаками в усіх її можливих формах і проявах, включаючи расизм, радикальний націоналізм, сексизм, транс- і гомофобію, дискримінацію відносно людей з обмеженими можливостями тощо. Недопущення нетерпимості, як прояву неповаги до вчинків та переконань, що відрізняються від своїх власних, демонстрації відторгнення людей, яких ми сприймаємо як інших, наприклад, членів іншої соціальної чи етнічної групи, або людей з іншою політичною позицією чи сексуальною орієнтацією. Заклик до підтримки різноманітності в усіх сферах життя, зокрема в спорті та своїм прикладом надихнути людей до активізму у творені соціальних змін через футбол.

Футбол є найпопулярнішим видом спорту в світі і належить усім нам. Кожна людина повинна мати право грати, дивитися і насолоджуватися ним, не боячись піддатися дискримінації.

Умови участі у конкурсі «Моя історія футболу»

Участь у конкурсі можна взяти надіславши розповідь про ситуацію з власного життя або оточення, яка стосується теми заходу.

Що зробити для участі?

  • Записати відео :movie_camera:тривалості до 5 хвилин
  • Або написати есе :memo:до 500 символів
  • Зафіксувати будь яку вправу з футбольним м’ячем (фото/відео)

Призовий фонд:
1 місце: Смарт годинник.
2 місце: Навушники та power Bank.
3 місце: Фітнес трекер.

До 00-00 8 жовтня потрібно надіслати відео або есе на e-mail: mfbstories@gmail.com

З 9 по 16 жовтня ваші відео, фото та есе будуть опубліковані на сторінці події @Конкурс «Моя історія футболу». Переможці визначатимуться за кількістю вподобань.

17 жовтня будуть оголошені переможці
В конкурсі має право прийняти участь будь-яка особа, яка проживає на території України.

21 жовтня для учасників та переможців відбудеться вебінар з тренером по футболу зі Швеції. Він поділиться своєю «історією футболу», кращими практиками та проведе майстер-клас.
Для участі у вебінарі необхідно заповнити форму зворотного зв’язку, яка буде надіслана учасникам конкурсу у відповідь на отримані відео або есе. Додаткова інформація відносно часу та платформи вібінару будуть повідомлені всім зареєстрованим учасникам.

Додаткова інформація на сайті ГО “Десяте квітня”, за посиланням: https://www.dk.od.ua/news/konkurs-moya-istoriya-futboluЧетвер, 01 Жовтня 2020 14:22 | Переглядів: 117