Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Листопад 2020 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24  
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

Новини

В Пологівському районному краєзнавчому музеї відкрили оновлену експозиційну залу «Наш край напередодні та в роки Другої світової війни»

В день святкування Дня міста, з нагоди першої річниці Пологівської громади, 75-річчя з дня завершення Другої світової війни та до 50-річчя Пологівського районного краєзнавчого музею 17 вересня відбулося урочисте відкриття оновленої зали музею. Завітали на захід керівники міста та району, представники громадських організацій, нащадки учасників Другої світової війни.

До свого «золотого» ювілею музейники підготували низку публікацій і заходів, які покликані познайомити відвідувачів з діяльністю краєзнавчого музею, його функцією, музейними колекціями. Одним із ключових заходів, приурочених 50-річчю музею, й стало здійснення реекспозиційних робіт зали «Наш край напередодні та в роки Другої світової війни».

Після невеличкої урочистої частини старший науковий співробітник музею Ірина Кособок провела для гостей заходу екскурсію оновленою залою.

По завершенню цікавого екскурсу у минулі воєнні роки до слова були запрошені керівник апарату Пологівської РДА Ірина Браженко та міський голова Юрій Коноваленко, які подякували меценатам за величезний вклад, завдяки якому працівники музею й надалі будуть виховувати підростаюче покоління в любові, повазі до рідного краю.

Юрій Коноваленко вручив меценатам краєзнавчого музею подяки Пологівської міської ради.

Віктор Бандуров та Сергій Крачковський у свою чергу теж прийшли на відкриття з подарунком та презентували директору Пологівського раойнного краєзнавчого музею Ірині Садовій новий проектор.

Більше фото на сторінці Пологівської ОТГ у Фейсбук

 Четвер, 17 Вересня 2020 17:09 | Переглядів: 196