Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Новини

Юрій Коноваленко відвідав Семенівку

Сьогодні, 15 вересня, міський голова Юрій Коноваленко відвідав Семенівський старостинський округ, поспілкувався з в.о. старостою Наталією Рябчук та мешканцями старостинського округу.

На початку свого візиту на територію міський голова відвідав аптеку, яка нещодавно відновила свою роботу в будівлі Семенівського АЗПСМ. Наявність аптеки в селі – важливий фактор, адже закупатися ліками в семенівську аптеку ходять не тільки самі семенівці, але й мешканці сусідніх Григорівки, Тарасівки. Тому за час поки аптека в селі Семенівка не працювала, місцеві мешканці гостро відчули її потребу. Для відновлення роботи фармацевтичного закладу потрібно було зробити ремонт у приміщенні, який би відповідав всім вимогам аптечної мережі «Фармація», котра і відкрилася в селі. Після ремонту кімнати, довгий час «Фармація» оформлювала потрібні документи та ліцензію на роботу. І ось вже сьогодні аптека активно функціонує. Ліки привозять з міста через кожні 2-3 дні. Мешканці території можуть замовити все, що потрібно. Кваліфікаційний фармацевт-аптекар надасть всю необхідну консультацію. Після налагодження системи в семенівській аптеці можна буде по рецепту отримувати ліки за програмою «Доступні ліки».

Поспілкувався Юрій Коноваленко й з директором та вчителями Семенівської школи, дізнався про ситуацію з відвідуванням учнів. Адже сьогодні в громаді складається непроста ситуація із захворюванням на коронавірус, тому ситуацію в навчальних закладах важливо тримати на контролі.

Під час свого візиту міський голова провів традиційний прийом громадян, на який завітало 6 мешканців території. Люди похилого віку прийшли до очільника громади зі скаргою щодо відмови місцевого перевізника возити пенсіонерів за пільговим квитком. Бідкалися селяни і щодо відсутності приміського потягу та відсутності маршрутки до Бердянська через Семенівку і Тарасівку. Останнє питання актуальне для семенівців, чиї діти навчаються у вищих навчальних закладах курортного містечка. Також громадяни звернулися до міського голови з проханням надання матеріальної допомоги.

Питання з місцевим перевізником Юрій Коноваленко пообіцяв вирішити найближчим часом. А ось проблеми з міжміським автобусним та залізничним транспортом потребують тривалого опрацювання. Міський голова пообіцяв направити листи до обласного керівництва цих структур.Вівторок, 15 Вересня 2020 15:18 | Переглядів: 95