Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Новини

Завітайте на тематичну книжкову виставку «СЛАВА КРАЮ МОГО, НАЧЕ ПОВІСТЬ БЕЗКРАЯ»

До Дня вигнання нацистських окупантів з території Пологівського району та Дня міста Пологи в КУ «Пологівська центральна районна бібліотека» Пологівської міської ради діє тематична книжкова виставка «СЛАВА КРАЮ МОГО, НАЧЕ ПОВІСТЬ БЕЗКРАЯ».

Шановні пологівці! Запрошуємо ознайомитись з книгами, представленими на тематичній книжковій виставці:

– «Пологи – столиця запорізької кераміки. До 125-річчя від дня заснування міста». Бібліографічний покажчик. Розповідає про історію міста, найбільші промислові підприємства, культуру і освіту, історичні пам’ятки, відомих людей;

– головний редактор Чудновський О.В. «Моє місто Пологи». Історично-документальна розповідь. Частина 1. В книзі коротко описана історія виникнення і розвитку Поліг, а також вміщені матеріали про участь пологівців у Другій світовій війні;

– головний редактор Чудновський О.В. «Моє місто Пологи». Історично-документальна розповідь. Частина 2. Книга розповідає про історію підприємств та установ, бойову славу пологівців;

– головний редактор Чудновський О.В. «Моє місто Пологи». Історично-документальна розповідь. Частина 3. Читачі познайомляться з історією культури, освіти, спорту, медицини та літературною діяльністю пологівців;

– Чудновський О.В. «Історія Пологівського району (1771-2001 рр.). Літопис рідного краю. Літопис містить чимало цікавих матеріалів, що спрямовують інтерес людей до історії «малої батьківщини» – рідного міста, села, і можуть бути використані на уроках у школі, в повсякденній роботі.

– Овсяник О.В., Чудновський О.В. «Багатство «Мінералу» (70-річний шлях)». «Багатство «Мінералу» – ця назва книги символічна. Багатство підприємства – не тільки його сировина (корисні копалини) та продукція, але й люди, весь трудовий колектив, який вже 70 років створює славу підприємству.

– «Ви – світло світу». Нариси життя Володимира Леонідовича Бандурова/Н.Кузьменко, В. Манжура, І. Естеркіна. У книзі розповідається про Володимира Леонідовича Бандурова – славного сина запорізької землі, голову агрофірми «Комунар» Пологівського району. Природжений лідер, талановитий організатор, люблячий чоловік, турботливий батько і дудусь, надійний друг – таким постає перед читачами цей неординарний чоловік, який жив для людей і залишив свій яскравий слід на землі.

– «Соната над степом». Збірник поезії і прози літераторів Пологівщини.

– «Цілюща лірики душа…» Поезія та проза літераторів Пологівського краю. Альманах. У виданні зібрані літературні твори відомих поетів, прозаїків і авторів-початківців Пологівського краю.

– «Чорно-білий сонет». Поезія літераторів Пологівського краю. Альманах. У виданні зібрані літературні твори патріотичного спрямування відомих сучасних поетів та авторів-початківців Пологівщини.

– Демченко Н. «Відлуння поклику душі». Вірші.

– Кузьменко В.І. «Шляхами життя». Збірка віршів.

– Павловський П. «Часом суджено». Збірник: гуморески, байки, частівки, пародії, лірика, пісні.

– Саянська В. «Тобою живу». Збірник оповідань. «Тобою живу» охоплює творчий період з 2010 по 2018 рр. Неосяжний внутрішній світ, певний життєвий досвід, спостережливість і багата палітра почуттів автора надає розповідям сили і драйву.

– Саянська В. «Чарівність душі: розповіді». Самобутність бачення світу і ємного, часом іронічного стилю надає розповідям динаміку і багату гаму почуттів. Книга особистісна, дуже щира: про любов і ненависть, силу духу і незахищеність, про світлі надії і безглузді помилки.

– Чудновський О.В. «Випробовування». Розповіді, уривок з роману, кіносценарій.

Шановні друзі! Нагадуємо, що в період карантину відвідувачі бібліотеки мають бути в респіраторах або захисних масках, що покривають рот та ніс.П'ятниця, 11 Вересня 2020 13:28 | Переглядів: 31